Chcete být součástí jedinečného zážitku a nekonečné party? Vyrazte na Ples Sobje by MUMM

Když propojíte berlínskou party a vídeňský ples, vyjde vám Sobje. Na akci, kterou bude provázet exkluzivní šampaňské MUMM, hraje důležitou roli smyslnost a kreativita. Ples Sobje se uskuteční již tuto sobotu 23. dubna v Martinickém paláci a my tam jistě budeme. Přidáte se?
Redakce Harper´s Bazaar
——
19. dubna 2022

Foto: archiv Ples SOBJE

Společenské akce nám všem chyběly, a tak se jich momentálně nemůžeme nabažit. Nyní přichází další, a to úplně jediná svého druhu – Ples Sobje by MUMM! Už jste o tom slyšeli? Místo, kde se na půli cesty setká berlínská party a vídeňský ples. Akce, která nabídne řadu zajímavých uměleckých jmen a uskupení. Zkrátka skvělá hudba, pestrý program, smyslnost, kreativita, elegance a zábava na jednom místě. To vše v historickém Martinickém paláci již tuto sobotu 23. dubna 2022!

Letošní ročník nese téma The Colors Shake Up, které se promítá také do dress codu akce. Každý návštěvník si zvolí jednu preferovanou barvu a té uzpůsobí svůj look včetně masky. Bude to u vás klasická černá, nebo se odvážete a půjdete do červené, růžové, zelené, modré, či jiného crazy odstínu? Vyjádřete své emoce, pocity a náladu!

Nudit se opravdu nebudete

Speciální outfity doplní exkluzivní šampaňské MUMM, které poteče proudem, nádherné prostory zmíněného nově zrekonstruovaného Martinického paláce přímo na Hradčanském náměstí, světelné instalace uměleckého studia Lunchmeat a krev vám v žilách rozproudí Jakub Strach aka NobodyListen.

Na pódiu se poté představí několik hostů, mezi kterými bude i hudebník 7krát3 se svým dýdžejem Chocolaticem a doplní je kytarista Igor Ochepovsky. A pokud se bojíte, že nebudete stíhat taneční tempo, Vogue beats s perfomery Kiki House of Ambitchous vám ukáží, jak na to.

Chcete zažít večer jako VIP? Máte to mít!

Jestliže si akci chcete vychutnat plnými doušky s nadstandardním servisem, Ples Sobje by MUMM nabízí limitovanou edici VIP vstupenek, díky kterým o vás bude postaráno jako o celebritu. Vedle toho, že se budete bavit v sále se všemi ostatními, užívat si neobyčejnou party, magickou hudbu, historickou architekturu, kulturu a jedinečnou atmosféru, navíc budete mít možnost vstupu do VIP prostoru s okamžitým servisem, nekonečnou sklenkou šampaňského MUMM a nealkoholických nápojů. Nezapomíná se samozřejmě ani na jídlo, které zajistí putovní degustační restaurace Kruh. 

Jestli na sobotní večer nemáte žádné plány a nechcete přijít o party, které se žádná jiná nepodobá, vidíme se ve 21:00 v Martinickém paláci na Plese Sobje by MUMM (Vstupenky je možné získat v předprodeji prostřednictvím goout.net).

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu