New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Zlatý standard krásy aneb když se spojí věda a technologie

Nic není tak krásné, jako přirozeně zdravá a čistá pleť. Je první, čeho si na vás lidé všimnou, a proto každý „good skin day” vám dodává sebevědomí a dobrý pocit. Stejně tak jako vaše tělo a mysl, i pleť potřebuje neustálou péči – čas touto péčí strávený však představuje investici, která se rozhodně vyplatí.
komerční článek
——
24. května 2022

Zdroj: Reclear

Dnešním lídrem v oboru péče o zdraví a krásu pleti je jednoznačně Jižní Korea. Tamní kosmetika patří mezi ty nejlepší na trhu, a země se zároveň může pochlubit i prvotřídními technologiemi a neustálými inovacemi v tomto oboru.

Právě propojení špičkové technologie a vědeckých poznatků o léčbě kůže a tkání stálo u zrodu značky Reclar, kterou v roce 2016 poprvé představili vývojáři z Jižní Korey. Od té doby se značka stala populární v dalších více jak 50 zemích světa.

Vlajkovou lodí Reclar je peeler – elegantní přístroj, který v sobě ukrývá hned několik patentovaných funkcí s prokazatelnými účinky. Jeho dvojitý efekt v sobě pojí hloubkové, ultrazvukové čištění a galvanizaci pleti, které jsou zároveň umocněny světelnou terapií, podporující léčení a omlazování pleti. Certifikovaný galvanický proud pomáhá pečující kosmetice proniknout do hlubších vrstev pokožky, čímž maximalizují její efekt. Světelná terapie kombinuje účinky červeného a modrého světla – mezitím, co červené aktivuje tvorbu kolagenu, zpomaluje známky stárnutí a vyhlazuje jemné vrásky, regeneruje pleť a stahuje póry, modré světlo léči akné a předchází vzniku zánětu. Hojí také drobné jizvičky a rány.

Unikátní technologie zlatého pokovení čepele v sobě skrývá moderní technologii vycházející z tisíciletých zkušeností našich předků. Ti už před více jak 5000 lety měli hluboké znalosti o léčivém potenciálu zlata. Právě 24karátové zlato, kterým je potažená hlavice peeleru zajišťuje maximálně šetrnost vůči citlivé pleti. Zlato má navíc antioxidační účinky, dokáže pleť regenerovat, omladit a rozjasnit – což potvrzuje i řada moderních studií.

Dalším inovativním produktem značky je ionizační sprej Ion Mist, který okamžitě hydratuje do hloubky, chrání pleť proti vnějším vlivům a nečistotám. Sprej sterilizuje a vyživuje pleť do hloubky – zesiluje účinky pečujících produktů a napomáhá zajistit sjednocený tón pleti. Lze jej kombinovat s květovou vodou či tonerem, a díky jemné mlze se můžete navíc jednoduše aplikovat i na make-up.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu