Vitamin, který si v roce 2022 vaše vlasy zamilují

Nový rok, nové JÁ. Tuto krátkou mantru si se začátkem ledna nejednou řekne skoro každá z nás. Myslete letos i na své vlasy. Vzpruhu jim dodá právě tento výjimečný vitamin.
komerční článek
——
26. ledna 2022

Foto: archiv značky

Obsahuje vaše strava dostatek sóji, vaječných žloutků, jater či malin? Zdá se vám, že tyto tak odlišné suroviny nemohou mít nic společného? Opak je pravdou. Právě v nich je v největším počtu obsažena látka, která se pokládá za samotný klenot mezi vitaminy podporující zdravé a bohaté vlasy.

Seznamte se – biotin! 

Představujeme vám biotin. Tento vitamin spadající do skupiny B má dvojí účinek na ženskou krásu. Nejenže udržuje pleť svěží a zdravou, ale jeho množství v našem jídelníčku se odráží také na kvalitě, lesku či omezení vypadávání vlasů. Jako bonus rovněž zpomaluje šedivění. 

Krutá pravda o našem jídelníčku  

Biotin však není reálné přijímat v jeho optimální denní dávce ze stravy. K tomu bychom potřebovali denně sníst alespoň 2 kila malin (a to nemluvíme o jiných, ne tak vábných potravinách, ve kterých se biotin rovněž nachází). Proto, i kdybyste se jakkoli snažili svůj jídelníček pro rok 2022 upravit, nezapomeňte na výživu zevnitř, kterou vlasům dodávají speciálně nakombinované vitaminy na vlasy.

Biotinová bomba v chutné podobě 

Pokud nejste ten typ ženy, která by s radostí ráno polykala několik beauty pilulek najednou, biotinu se nemusíte obávat. Značka Bloom Hair jej v jeho maximální dávce přidala do gumových bonbonů ve tvaru jednorožců. Nejenže tak do těla dostanete potřebné množství tohoto zázraku pro své vlasy – ale zároveň si každé ráno užijete možnost vychutnat si tuto hravou formu vitaminu, která je po celém světě velmi populární.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu