Staňte se součástí exkluzivního testování vlasové řady Genesis od Kérastase

Staňte se jednou z 10 čtenářek, které budou mít exkluzivní možnost testovat vlasovou kosmetiku zaměřenou na posílení vlasů – řadu Genesis.
komerční článek
——
28. září 2021

Foto: Archiv klienta

Nacházíte denně na podlaze nebo ve sprše mnoho vlasů? Nejste jediná. Padání vlasů trápí až 88 % žen po celém světě, ať už jde o padání z důvodu lámání, nebo oslabených kořínků. Značka Kérastase se proto rozhodla řešit tento problém revolučně a ve spolupráci s panelem expertů z oblasti dermatologie, výživového poradenství a péče o vlasy vyvinula duální akční plán pro všechny typy vlasů a různé příčiny jejich padání.

Řada Genesis byla vytvořena s vysokým důrazem na efektivitu a kvalitu ingrediencí, které cílí přímo na původ oslabení vlasů. Kmenové buňky plesnivce alpského pomáhají vlasu udržet si hydrataci a současně fungují jako antioxidant. Obsah aminexilu v produktech podporuje růst a pevnost vlasů a kořen zázvoru působí proti vnějším agresivním faktorům, kterým vlasy čelí.

Už si nemusíte vybírat, zda řešit lámavost délek, nebo zdraví vlasové pokožky. Vaše vlasy mohou být stejně tak silné, jako jste vy sama, a vaše rutina stejně všestranná jako váš potenciál.

Jaké produkty řada Genesis obsahuje? 

Genesis nabízí několik možností, jak si sestavit posilující rutinu vyhovující vašim vlasům a životnímu stylu. Spolu s exkluzivní salonní službou Genesis dopřejete vlasům regenerační boost, díky kterému budou odolnější, silnější a zdravější.

BAIN HYDRA-FORTIFIANT

Šamponová lázeň pro jemné a mastící se vlasy se sklonem k padání, která vlasovou pokožku účinně, ale šetrně čistí a vlasům poskytuje hydrataci. Bojuje proti lámavosti a zlepšuje odolnost vlasu, čímž redukuje padání.

BAIN NUTRI-FORTIFIANT

Vyživující šamponová lázeň pro suché vlasy se sklonem k padání, která hydratuje, zabraňuje zacuchávání a na vlákno působí posilujícími účinky. Vlasům navrací odolnost a redukuje padání způsobené lámáním.

FONDANT RENFORÇATEUR

Vyživující kondicionér pro oslabené vlasy dodává potřebnou hydrataci a posílení bez zatížení. Pomáhá předcházet zacuchávání. Poskytuje chybějící texturu a vyšší odolnost.

MASQUE RECONSTITUANT

Vyživující maska chrání před lámáním, které je příčinou nadměrného padání vlasů. Cílí na poškozená místa vlasu a přispívá k jeho rekonstrukci. Zároveň bojuje s vnějšími ohrožujícími faktory a navrací vlasům lesk a sílu.

DEFENSE THERMIQUE

Termoochrana je určena pro vlasy, které jsou zatíženy vysokou teplotou vyvíjenou při stylingu. Navrací jim zářivý lesk a sametovou hebkost. Vlasy jsou pružné a nezacuchávají se při rozčesávání.

SERUM ANTI-CHUTE FORTIFIANT

Sérum pro oslabené vlasy se sklonem k padání pro každodenní používání obsahuje složky podporující růst a zlepšuje zdraví vlasové pokožky, čímž účinně bojuje proti nadměrnému padání vlasů. Zklidňuje podráždění a pomáhá obnovit přirozenou ochrannou bariéru vlasové pokožky, a tím zvyšuje odolnost kořínků.

AMPOULES CURE FORTIFIANTES ANTI – CHUTE

Toto intenzivní sérum je určeno pro extra dávku pomoci v období nadměrného padání vlasů. Kúra posiluje kořínky a chrání vlasovou pokožku před vnějšími agresivními faktory.

Vyhrajte luxusní péči o vaše vlasy

Stačí vyplnit a odeslat krátký dotazník, jenž najdete ZDE. Dne 5. října 2021 vybereme 10 výherkyň, kterým zašleme řadu Genesis, a následně je poprosíme o shrnutí názorů a jejich poznatků.

Hodně štěstí!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu