Rihanna vás zve do postele…

Zpěvačka se podělila s Harper's Bazaar o večerní skincare rutinu a oblíbené přípravky, kterým vděčí za svou dokonalou pleť.
Oli Egler
——
28. června 2022

Fenty, Fenty, Fenty – jak jinak. Zakladatelka jedné z nejpopulárnějších kosmetických a pečujících značek vyvinula produkty tak, aby jimi nejen mohla uchvátit fanoušky po celém světě, ale používat je i sama pro sebe.  Základním krokem ke krásné pleti je podle ní se vždy na noc odlíčit, a proto používá svůj Total Cleanser Remove-It-All. Ten nahrazuje dvoufázové čištění, přičemž pleť nevysušuje, a pomáhá dostat všechny živiny zpět.

V rámci Fenty také skombinovala toner a sérum, z čehož vznikl jeden z jejich nejoblíbenějších produktů, Fat Water. Ten získal svůj název díky konzistenci – narozdíl od klasických tonerů nestéká po dlaních, a není proto třeba k jeho aplikaci používat vatové tampónky. Mimochodem, je prý skvělý na pórů. 

Coby poslední krok své skromné rutiny používá krém Hydra Vizor Invisible s ochranným faktorem 30. Ten dodává její pleti pořádnou dávku hydratace, a zároveň ji pomáhá chránit od UV záření slunce. To ji v noci sice nehrozí, ale zato zanechává příjemný pocit…

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu