Příběh dokonalosti

Salonní ošetření na míru, včetně diagnostiky vlasů i pokožky hlavy, stojí spolu s vynikajícími přípravky za dlouholetým úspěchem značky Kérastase.
komerční článek
——
27. července 2022

Foto: Vojtěch Vešrkna

Influencerky Karolína a Eliška Chomistekovy, které jsou ambasadorkami Kérastase, zavítaly do budoáru značky na Harper ́s Bazaar Wellness Day v hotelu Mandarin Oriental, Prague, kde si vyzkoušely diagnostiku vlasů i pokožky hlavy. Zaznamenali jsme, jaká doporučení z toho vyplynula.

Péče na prvním místě 

Diagnostika vlasů, která je potřebná k tomu, aby kadeřník zcela přesně určil, jakou péči vaše kadeře aktuálně potřebují, je u značky Kérastase velikou chloubou. Provádí se speciální kamerou, a to výhradně v salonech Kérastase. Na Harper's Bazaar Wellness Day se diagnostiky vlasů příchozích hostů, stejně jako Karolíny a Elišky Chomistekových, ujala kadeřnice Pavlína Kirschnerová ze salonu Jarky Čechové, jež sídlí v samém centru Prahy. Pro koho je profesionální měření vhodné? Ideální je pro všechny, zejména pak v případě potíží s citlivou pokožkou hlavy, s lupy, ztrátou vlasů atp. Na základě výsledků totiž odborník dokáže s maximální přesností doporučit přípravky na míru konkrétního problému. Nutno dodat, že se tato služba poskytuje zcela zdarma.

Na základě diagnostiky doporučila kadeřnice noční sérum Nutritive 8H Magic Night Serum dodávající hydrataci. Mezi doporučenými produkty zazněl i ikonický suchý olej Elixir Ultime L‘huile Originale, který vyživuje, uhlazuje a dodává vlasům intenzivní lesk.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu