Pevnější pleť se dá vytrénovat

Ve světle trendů, kterými se ubírá svět krásy, nezůstává švédská beauty-tech značka FOREO ani trochu pozadu. Díky přístroji BEAR navíc velmi efektivně cílí na ty nejobávanější partie obličeje.
komerční článek
——
13. října 2021

Foto: archiv klienta

Pevnější pleť díky FOREO BEAR

Že se udržitelnost a ekologický přístup čím dál razantněji prosazují i v odvětví kosmetických produktů, není novinkou. S tímto trendem souzní i beauty-tech značka FOREO, jenomže v oblasti spotřební elektroniky dlouhodobě panuje princip tzv. plánovaného zastarávání, a proto se společnost rozhodla na tento nešvar upozornit ekologickou kampaní: „Pro naše spotřebitele vyrábíme odolné a vysoce kvalitní výrobky. Ukázala to i zpětná vazba, z níž vyplynulo, že naše produkty i po letech používání bezchybně slouží, vypadají pořád jako nové a pyšní se neuvěřitelnou výdrží baterie,“ říká generální ředitel Foreo Boris Trupčevič, pro kterého je to jasný důkaz, že firma uspěla jak v uspokojování potřeb svých zákazníků, tak při ochraně planety nevytvářením zbytečného elektronického odpadu.

Osobní trenér

Nároky na zmíněné parametry jednoznačně splňuje i unikátní pleťový masážní přístroj BEAR, jenž nabízí zcela nový pohled na péči o pleť. Díky kombinaci mikroproudové a T-sonické pulzace totiž umožňuje uvolnit svalové napětí v obličeji, a tím vyhladit vrásky, dále pak zpevnit pokožku, vytvarovat kontury tváře a dodat jí celkově mladistvý vzhled. Programů, kterými lze s FOREO BEAR pleť průběžně trénovat, je více, pořádnou intenzitu však obličeji zařídíte s 3minutovým „cvičebním plánem“ Total Facial Knockout. Zaměřuje se zejména na lícní kosti, čelo, krk a partie dolní čelisti a při pravidelném používání pomáhá známky stárnutí minimalizovat opravdu zřetelně.

Ideální přesah

Rozhodnete-li se pro tento způsob omlazování, oceníte investici
i z jiného důvodu. V souvislosti s pandemií se totiž projevila touha po produktech, které jsou nejenom funkční, ale také přinášejí určitý zážitek, a hlavně reagují na duševní stav, resp. stres. Právě ten ovlivňuje hormonální rovnováhu i kvalitu spánku a postupem času zanechává viditelné stopy na pokožce. Fakt, který si značka FOREO velmi dobře uvědomuje od samého začátku své existence, reflektuje hned v několika svých přístrojích, nejvíce však právě v masážním pleťovém přístroji BEAR. Dokládá tak, že běžnou denní rutinu vnímá nejen jako péči o pleť, ale také o mysl.

Anti-age masážní přístroj BEAR od FOREO vždy používejte s vodivým sérem. K dispozici je např. SERUM SERUM SERUM od FOREO. 

Anti-age masážní přístroj BEAR od FOREO

FOREO BEAR vyhladí vrásky, zpevní pokožku a příznivě vytvaruje kontury obličeje.

Nyní dostupný i v mintové barvě. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu