New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Off-White uvádí svou první beauty kolekci nazvanou Paperwork

Mnoho luxusních módních domů se nyní věnuje i kosmetickému průmyslu a Off-White již není výjimkou. Co obsahuje a čím je výjimečná jejich debutová kolekce Paperwork?
Lucie Švábenská
——
22. dubna 2022

Foto: archiv Instagramu @off____white

Návrhář Virgil Abloh, jehož smrt v listopadu zasáhla celý svět, se vývoji Off-White věnoval do posledních chvil. Nejen módní stránce, ale stihl také vytvořit úplně první kosmetickou řadu, kterou značka nyní představuje veřejnosti. Paperwork, jak byla nazvána, je genderless, ageless a současně hravá a progresivní. Jako vše, co tento kreativec kdy stvořil. Zároveň se soustředí na individualitu člověka, díky čemuž si můžete sestavit beauty kit přímo na míru z nabízených produktů. Které to jsou? 

Paperwok prozatím neobsahuje velké portfolio, jako je tomu u jiných značek, ale každý kus je jedinečný a získá si vás stejně jako nás. Mezi produkty najdete šest voděodolných tužek, kterými můžete kouzlit po celém svém těle i obličeji. Ať už na běžné nošení, nebo na speciální příležitosti. Blíží se léto a festivaly, kde je určitě nedáte z ruky. Doplňuje je šest laků na nehty, které jsou vytvořeny v různých variantách. Je libo matný, třpytivý, nebo snad praskající efekt? Nic není problém a vybere si každý. K tomu všemu nabízejí čtyři parfémy, na jejichž vývoji si dali opravdu záležet. 

Každý z nich dostal své číslo (Solution No. 1, Solution No. 2., Solution No. 3 a Solution No. 4) a všechny jsou samozřejmě originální. Nečekejte žádné slaďoučké vůně, spíš se zaměřili na zemité tóny, které vám ale budou příjemné po celý den. Jejich složení bylo tvořeno postupně, za spolupráce s parfuméry Alexisem Dadierem, Jeromem Epinettem a Sidoniem Lancesseurem. 

Vše je dostupné na oficiálních stránkách značky Off-White a také na Farfetch beauty platformě, která byla nedávno spuštěna, a je jisté, že tato žhavá novinka tam nesmí chybět! Tak nečekejte moc dlouho, ať na vás ještě něco zbude!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu