Oddejte se kolagenové alchymii krásy

Je přirozené chtít vypadat a cítit se dobře, podávat ty nejlepší výkony a naplno využívat každou minutu každého dne. K tomu je však potřeba začít uvnitř.
komerční článek
——
25. května 2022

Zdroj: Vital Proteins

Naše pleť s přibývajícím věkem ztrácí vitalitu, pružnost i pevnost. Děje se to mimo jiné i kvůli poklesu produkce kolagenu. Už kolem pětadvaceti let začíná přirozená produkce kolagenu v těle zpomalovat a postupem času se zastaví úplně. Pleť se stává sušší, křehčí a ztrácí svou odolnost vůči nepříznivým vnějším faktorům. To se projevuje nejen na obličeji, ale také v oblasti šíje a celého dekoltu. Byť je tento proces zcela přirozený, existuje možnost, jak tvorbu kolagenu stimulovat. Četné odborné studie potvrzují, že právě kolagen, coby důležitá bílkovina ve formě doplňků stravy, blahodárně působí na pleť i celý organismus. A právě to nabízí jedinečný doplněk stravy Vital Proteins, který se stal No.1 kolagenem na americkém trhu. Tento pečující produkt, který můžete ihned jednoduše zařadit do své rutiny vám pomůže odstartovat novou etapu vašeho pulzujícího života.

Díky tomu, že tyto kolagenové peptidy v prášku nemají žádnou chuť a jsou vyrobeny z jednoduchých a kvalitních ingrediencí, je možné je kdykoli přisypat do jakéhokoli jídla nebo nápoje – třeba do ranní kávy nebo čaje. Můžete je dokonce směle přidat i do jakékoli pečené dobroty. Fantazii se meze nekladou! Balení si s sebou můžete vzít do práce, do fitka nebo na cesty. Stačí jen 1–2 odměrky prášku denně přidat do jídla nebo nápoje dle vašeho výběru.

Náš tip: Kolagenové smoothie z banánu, čerstvých jahod, jogurtu, ovesných vloček a špetkou chia semínek. Podle potřeby můžete dochutit datlovým sirupem.

Q&A

Co jsou to kolagenové peptidy?

Jde o malé, rozpustné částice bílkovin. Ty od Vital Proteins jsou bioaktivní, což znamená, že je naše tělo snadno stráví a vstřebá. Navíc neobsahují žádné cukry, umělá ochucovadla ani barviva.

V čem se liší hovězí a mořský kolagen?

Hlavním rozdílem je zdroj. Vital Proteins Collagen Peptides jsou vyráběny z hovězí kůže, zatímco Marine Collagen z šupin a kůží bělomasých ryb. Oba typy mají, co se účinků týče, stejné benefity. Mořský kolagen je ideální i pro pescetariány a ty, kteří hledají alternativu k hovězí variantě.

Kdy uvidíte první účinky?

Zhruba po 4–6 týdnech pravidelného užívání. Výsledky vás mile překvapí. Buňky se budou rychleji regenerovat a pleť získá díky tomuto doplňku stravy celkově mladistvější vzhled.

K dostání v lékárnách Dr. Max a na eshopu www.drmax.cz

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu