Dopřejte si pleť jako hedvábí!

Viditelné stárnutí pleti, které je doprovázeno snižováním produkce kolagenu, je naprosto přirozeným procesem. Pokud si však přejeme naši pleť udržet co nejdéle mladistvou, jemnou a hedvábnou, můžeme toho dosáhnout pravidelným užíváním kolagenu. Jaký přípravek doporučujeme?
komerční článek
——
30. dubna 2021

Foto: archiv značky

Bílkovina kolagen, která se přirozeně nachází v lidském těle, je jedním z nejdůležitějších stavebních prvků kůže. Mladá pokožka může ve vrstvě dermis obsahovat až 80 % kolagenu, respektive kolagenových vláken, která zajišťují její pevnost. Zhruba od 25. roku života množství kolagenu klesá. Výsledkem je, že pokožka ztrácí svou pružnost, pevnost a odolnost. Jedná se o přirozený proces stárnutí, ke kterému také velmi „napomáhá“ stres či nezdravé opalování. Není však nutné zoufat, jelikož kolagen můžeme snadno zařadit do naší každodenní rutiny, jeho produkci opět zvýšit, a tím i zjemnit vrásky a nežádoucí linky.

The Solution™ od Oslo Skin Lab, prověřený 100% čistý kolagenový prášek

The Solution™ od Oslo Skin Lab je k dispozici po 28 denních dávkách, které lze smíchat s jakýmkoliv jídlem nebo pitím. Každý sáček The Solution™ obsahuje 2,5 g čistého kolagenu, což je optimální denní množství pro dosažení nejlepších účinků. Jsou jimi například pevnější a pružnější pokožka, méně viditelné vrásky, redukce celulitidy, výrazné zlepšení textury pokožky i prevence známek stárnutí pleti. Při dlouhodobém každodenním užívání účinky The Solution™ přetrvají a mohou se i nadále zlepšovat.

Ověřeno vybranými odborníky

Pleťová terapeutka May-Britt Morad z kliniky péče o pleť Oslo Hudpleieklinikk potvrzuje, že skenování prokázalo dobré výsledky u všech testovaných.

Skenovali jsme pleť řady osob různého věku s různou kvalitou pleti. První skenování proběhlo před užíváním The Solution™ a po osmi týdnech jsme pleť skenovali znovu. Říkali jsme si, jestli je reálné očekávat nějaké viditelné výsledky již po tak krátké době, ale když i jedna z testovaných, která vrásky skoro ani nemá, dosáhla zlepšení téměř 10 %, tak jsme získali hmatatelný důkaz. U některých testovaných žen ve zralém věku byla naměřena redukce hloubky vrásek o 50 %. May-Britt Morad podotýká, že i když skenování pleti dokládá výrazné zlepšení, není úplně snadné tuto změnu zaznamenat na vlastní kůži. Nefunguje to tak, že by člověk měl deset vrásek a po nějaké době jich bude jen šest. Těch deset vrásek se ale oslabí a zabrání se vzniku vrásek nových. Je to jako vidět růst své děti – člověk si nevšimne rozdílu, dokud neuvidí změnu za poslední měsíce na fotografiích.

Potvrzeno klinickými studiemi

Pozitivní výsledky kolagenu The Solution™ od Oslo Skin Lab jsou ověřeny nezávislými klinickými studiemi. Po osmi týdnech užívání kolagenu došlo k průměrnému snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % a výraznému zlepšení elasticity pokožky. Studie také ukázaly, že po šesti měsících užívání kolagenu došlo ke snížení stupně celulitidy a zpevnění pokožky. Odborné články, které blíže popisují jednotlivé studie, si můžete přečíst pod těmito odkazy:

1) Oral intake or specific bioactive collagen peptides reduces skin wrinkles and increases dermal matrix synthesis

2) Oral supplementation of specific collagen peptides has beneficial effects on human skin physiology: a double-blind, placebo-controlled study

3) Dietary Supplementation with Specific Collagen Peptides Has a Body Mass Index-Dependent Beneficial Effect on Cellulite Morphology

The Solution se prodává výhradně prostřednictvím www.osloskinlab.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu