Nejlepší adventní kalendáře roku 2022

Kolekce miniatur od Lancome a Yves Saint Laurent, výběr bestsellerů od Diptyque a Aqua di Parma nebo sada vánočních ozdob od Swarovski či Villeroy & Boch. Který je váš favorit?
Alice Filatova
——
22. listopadu 2022

Foto: Profimedia

Nezadržitelně se nám blíží čas Vánoc – plný magické atmosféry (kterou pociťujeme, i když už dávno nejsme děti), oslav přátelství a lásky a také splněných přání… Čím ale obdarovat své blízké, když si nejste zcela jisti? A kdy je vlastně správná doba na předávání dárků?  Šestým smyslem na dárky nebyl obdarován každý, a tak i při maximální snaze udělat co největší radost (podle našeho vlastního gusta) se nám to nepodaří vždy. Právě proto byly vynalezeny adventní kalendáře – i dospělí totiž potřebují svá „čokoládová okénka“. V první řadě skrývají malý dáreček na každý den, a vy si tak nemusíte lámat hlavu s jednou jedinou položkou, a hlavně tuto malou pozornost můžete darovat kdykoliv během měsíce – pakliže víte, že se neuvidíte během vánočních svátků. 

A které jsou letos ty nejlepší? Od sladkostí a kávy přes péči o tělo a pleť až po doplňky do domácnosti v podobě svíček nebo vánočních ozdob. Stačí si jen vybrat …

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu