Na vlastní kůži: Kolagen vrátí pleti ztracenou pevnost

Naše pokožka postupem času ztrácí pružnost a pevnost, mimo jiné i proto, že klesá produkce kolagenu. Pokud jí ale kolagenní peptidy v kvalitní formě opět dodáte, proces stárnutí se tím výrazně zpomalí, ubude vrásek, drobných linek i povadlých kontur a tvář získá znovu pevnější objem.
komerční článek
——
3. listopadu 2021

Foto: archiv klienta

Kolagen je bílkovina, která se přirozeně nachází v lidském těle a její vlákna zajišťují pevnost pleti. Mladá pokožka ve vrstvě dermis může obsahovat až 80 % kolagenu, jeho množství ale po 25. roce věku klesá a dermis se stává řidší a poréznější. Produkce kolagenu se pak s každým rokem snižuje o další 1–2 %. Tím pádem naše pokožka pomalu ztrácí pružnost a pevnost.

Jak doplnit pleti ztracený kolagen?

Přirozenému procesu stárnutí se dá zdravě předcházet díky pečlivě naformulovanému kolagenovému prášku The Solution™ od Oslo Skin Lab. Tento bioaktivní hydrolyzovaný kolagen bez jakýchkoli přísad nemá chuť ani vůni, takže ho klidně můžete přimíchat do jakéhokoli jídla nebo nápoje.

Každý sáček The Solution™ obsahuje 2,5 g čistého kolagenu, což je optimální denní množství pro dosažení nejlepších účinků. K dispozici je po 28 denních dávkách balených do praktických sáčků, proto si ho můžete snadno vzít do práce, na cvičení nebo na cesty. Při dlouhodobém každodenním užívání účinky The Solution™ přetrvají a mohou se nadále zlepšovat.

Potvrzeno klinickými studiemi

Odborné klinické studie jasně prokázaly, že příjem kolagenu zpomaluje proces stárnutí pokožky, která je poškozena vlivem slunečního záření, stravy, znečištěného ovzduší i procesem stárnutí, a zlepšuje její kvalitu. Pozitivní výsledky užívání kolagenu The Solution™ od Oslo Skin Lab jsou pečlivě ověřeny nezávislými klinickými studiemi. 

Klinické studie ukazují:

  • Průměrné snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % po osmi týdnech užívání.
  • Zlepšení elasticity pokožky po čtyřech týdnech užívání.
  • Po šesti měsících užívání dokonce došlo ke snížení stupně celulitidy a celkovému zpevnění pokožky.

A jak byly po 3 měsících testování spokojené naše čtenářky?

Nikola

Známky stárnutí na své pleti jsem dříve přisuzovala kouření, přiznávám se, že tento zlozvyk jsem se stále neodnaučila. Kolagenové produkty jsem zkoušela už dřív, ale nepozorovala jsem vůbec žádný výsledek. Byla jsem tedy skeptická, ale po tříměsíčním poctivém braní kolagenu od Oslo Skin Lab se mi pleť opravdu výrazně zlepšila, je velmi svěží a vypadá zdravá. Produkt překonal mé očekávání. Po skončení tříměsíční kúry bych v užívání ráda pokračovala.

Simona

S produktem jsem byla velmi spokojená. Nejvíc mě zaujalo, že je produkt bez příchutě a jde ho přidat do jakéhokoliv nápoje nebo jídla a nepřebíjí chuť. Vyhovuje mi hlavně minimalistické balení, každé ráno jsem si vzala jeden sáček kolagenu do kabelky. Užívala jsem ho opravdu pravidelně po 3 měsíce a všimla jsem si, že konkrétně u mě má velmi pozitivní účinky na stav vlasů a pevnost nehtů. Jsem moc ráda, že jsem mohla produkt otestovat, a vím, že bude součástí mé beauty rutiny i nadále.

Togi

Musím říct, že mě The Solution™ od Oslo Skin Lab opravdu příjemně překvapil. Dobře se užívá, balení je rozděleno po jednotlivých dávkách, které se dají nosit v kabelce, což jsem dost ocenila. Po porodu mi hodně prořídly vlasy a už po měsíci užívání jsem viděla, že mi rostou nové baby vlásky. Produkt rozhodně splnil moje očekávání, také jsem zaznamenala, že se mi zpevnila pokožka. S kolagenovým práškem od Oslo Skin Lab jsem maximálně spokojená a mám v plánu ho užívat dál.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu