Špičková hyaluronová péče nové generace

Hledáte magickou beauty ingredienci pro svou pleť? Je jí kyselina hyaluronová. Inovované sérum Revitalift Filler od L’Oréal Paris, jehož klíčovou složkou je právě 1,5% kyselina hyaluronová, se účinně stará o výživu a hydrataci pleti, která bojuje se známkami stárnutí.
komerční článek
——
9. září 2021

Foto archiv klienta

Krásně zářivá vitální pokožka bez vrásek je žádaným a charakteristickým znakem mladistvé pleti. Přirozeným procesem stárnutí se ale z pleti pomalu začínají vytrácet tolik potřebné látky, které ji dokážou udržet vyživenou a dostatečně hydratovanou. Za zázrak pro naši pleť je v kosmetice považována kyselina hyaluronová.

MUDr. Lucie Rajská

„Kyselina hyaluronová plní v kosmetice zejména funkci hydratace, proto je vhodné přípravky s jejím obsahem používat v jakémkoli věku. Hydratace je zkrátka základ. Molekuly kyseliny hyaluronové na sebe vážou vodu, čímž pokožku vyživují, vyhlazují, minimalizují vrásky, hydratují a dodají jí jas. V současné době jsou již na trhu produkty s obsahem tří typů kyseliny hyaluronové s různými molekulovými hmotnostmi – vysokomolekulární kyselina, která dodává pleti plnost, nízkomolekulární se podílí na zmíněné eliminaci drobných vrásek a mikromolekulární molekuly pleť liftují,“ říká MUDr. Lucie Rajská. 

Princip omlazení pleti? 

Kyselina hyaluronová se v našem těle i v pleti vyskytuje přirozeně. Jenže už od poměrně brzkého věku, přibližně od 25 let,  její produkce i množství začíná klesat. Co umí tato důležitá molekula? Díky své výjimečné schopnosti vázat na sebe vodu (jedna molekula kyseliny hyaluronové jí na sebe zvládne navázat až tisícinásobek své hmotnosti!) se pak podílí na procesu zpomalování úbytku vody v mezibuněčném prostoru. Dermatologové i beauty experti se často liší v názorech, ale v jedné, klíčové záležitosti se shodnou téměř vždy: Abychom zachovali mladistvý vzhled pleti, je potřeba předcházet její dehydrataci tím, že jí dodáváme kvalitní kyselinu hyaluronovou zvnějšku, pečlivě vybranou kvalitní hyaluronovou kosmetickou péčí.  

Top sérum

Sérum Revitalift Filler od L’Oréal Paris velice efektivně bojuje proti vráskám právě díky dvojímu typu molekul kyseliny hyaluronové. Velké molekuly se drží na povrchu pleti, kde vytvoří ochranný film, jenž pleť pomáhá hydratovat a udržuje ji pevnou. Mikromolekuly zase díky své malé molekulární hmotnosti dokáží pronikat hluboko do vrstev pokožky, kde vyplňují prostory mezi kolagenovými a elastinovými vlákny. Tím dochází k tolik potřebné hloubkové hydrataci. Pro maximální efekt je ideální společně s tímto koncentrovaným sérem používat i celou hyaluronovou řadu Revitalift – denní, noční a oční krém. 

Objektivní a nezávislé klinické studie prokázaly, že pleť je po aplikaci séra okamžitě intenzivně hydratovaná, pružná, jemné vrásky a linky jsou vyplněné a celkově tvář působí mladistvým a vitálním dojmem. 

Revitalift Filler

Po séru Revitalift Filler bude vaše pleť toužit ráno i večer. Lehoučká a příjemná textura, plus vysoká koncentrace koktejlu účinných látek.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu