Lupy či řídnutí vlasů během léta? Víme, jak tomu zabránit

Trápí vás problémy s vlasy a vlasovou pokožkou, především nadměrné množství lupů nebo řídnutí vlasů? Zapojte se do exkluzivního testování nové vlasové péče Nioxin zaměřené na lupy a řídnutí vlasů!
komerční článek
——
14. července 2021

Foto: archiv klienta

Také máte dojem, že vždy, když v létě jedete na dovolenou, se vaše kůže na těle i v obličeji vlivem tropického podnebí, slunce a slané vody zázračně vyléčí? Co ale vaše vlasy? Obzvláště při vystavení přímému slunečnímu záření je třeba o ně řádně pečovat, především ve chvíli, kdy bojujeme s lupy nebo s vypadáváním vlasů. Jakou péči vybrat, aby vaše vlasy byly opět zdravé a krásné? Čtěte dál a zúčastněte se našeho exkluzivního testování!

Péče proti lupům zklidňující vlasovou pokožku v létě

Abychom se zbavili lupů, které nám mohou výrazně znepříjemnit letní radovánky, doporučujeme vyzkoušet novou exkluzivní sadu Nioxin Scalp Recovery Kit od Wella patřící pod jedinečný systém v péči o řídnoucí vlasy NIOXIN. Tato péče poskytuje intenzivní ošetření pokožky hlavy v podobě 3fázové sady produktů pro řídnoucí vlasy, které se potýkají i s problémem lupovité pokožky. Technologie ZPT-NIODerma™ s Pyrithionem zinečnatým a extraktem ze zeleného čaje jemně čistí vlasovou pokožku a napomáhá vytvořit její přirozenou rovnováhu.

Scalp Recovery Kit, který je vhodný pro všechny typy vlasů, hydratuje a zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku, redukuje mírné padání vlasů, chrání je před vnějšími vlivy a navíc jim dodává hustší vzhled. Pro dosažení maximálního účinku je potřeba používat produkty Nioxin Scalp Recovery kompletně, a to v podobě šamponu, kondicionéru i ošetření. Maximálních výsledků dosáhnete při pravidelném používání všech třech produktů min. 3x týdně.

Jak tuto řadu správně používat?

1. Šampon naneste do mokrých vlasů, napěňte a poté důkladně opláchněte. Jedná se o profesionální kadeřnický produkt, který umyje vlasy a vlasovou pokožku již při prvním mytí.

2. Kondicionér naneste po umytí vlasů šamponem. Aplikujte na vlhkou, ručníkem vysušenou vlasovou pokožku a po celé délce vlhkých vlasů. Nechte působit 1–3 minuty. Opláchněte.

3. Bezoplachové ošetření použijte po aplikaci šamponu a kondicionéru na ručníkem vysušenou vlasovou pokožku, zejména do oblastí výrazného svědění. Neoplachujte.

Péče proti vypadávání vlasů

Řídnutí vlasů je nepříjemným procesem, který může výrazně snížit sebevědomí žen i mužů. Naštěstí známe přípravky, které vypadávání vlasů dokáží výrazně snížit. Intenzivní ošetření Nioxin 3 Part System No. 2 v podobě 3fázového systému pro výrazně řídnoucí, jemné, nebarvené vlasy napomáhá osvěžit vlasovou pokožku a účinně snížit padání vlasů.

Díky komplexnímu ošetření pro výrazně řídnoucí přírodní jemné vlasy docílíte povzbuzení vlasové pokožky a silných zdravých vlasů. Nioxin 3 Part System No. 2 také vlasy chrání před vnějšími nepříznivými vlivy.

Jak tuto řadu správně používat?

1. Šampon naneste do mokrých vlasů, napěňte a důkladně jej opláchněte.

2. Revitalizér naneste po umytí vlasů šamponem. Aplikujte na vlhkou, ručníkem vysušenou vlasovou pokožku a po celé délce vlhkých vlasů.

3. Bezoplachové ošetření naneste po aplikaci šamponu a revitalizéru na ručníkem vysušenou vlasovou pokožku, vmasírujte zejména do oblastí viditelného řídnutí vlasů. Neoplachujte.

Jedinečný systém NIOXIN používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým vlasy získají silnější, plnější a hustější vzhled. Systém NIOXIN byl vytvořen v roce 1987, kdy zakladatelka Eva Graham přinesla průlomovou myšlenku aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku. Pokročilé technologie systému NIOXIN dosáhly skutečných výsledků, díky kterým získala vlasová péče nový směr a také důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu