Every day is skincare day

Vyzkoušejte masky KORIKA, které dostanete jako dárek k červnovému vydání Harper’s Bazaar.
Redakce
——
23. května 2022

Zdroj: Getty Images

Nové vydání tištěného Harper’s Bazaar je právě v prodeji, a s ním i dárek v podobě pečujících pleťových masek z řady Korean Heritage korejské značky KORIKA.

Korejská kosmetika patří ve světě mezi ty nejlepší, jelikož v sobě snoubí tradiční dědictví a moderní technologie. Řada Korean Heritage přináší ty nejlepší ingredience z ostrova Jeju, jež ukrývají tajemství krásy. Pět pleťových masek nabízí cílenou péči pro kosmetické gourmety, kteří prahnou po něčem unikátním.

Zklidňující maska ARTEMISIA

Bylinná maska z pelyňku nabízí zklidňující efekt pro suchou a podrážděnou pleť se sklony ke svědění. Pečující extrakty z kořene lékořice a sóji podporují tvorbu nových pleťových buněk, a D-panthenol zlepšuje funkci kožní bariéry, přičemž zároveň efektivně hydratuje.

Čistící maska JEJU HONEY

Extrakt z Jejujského medu společně s Tea Tree olejem pomáhají zmírňovat akné a vyhlazují pleť. Čistící efekt masky je zároveň umocněn triem účinných kyselin AHA, BHA a PHA, které sjednocují tón pleti a podporují obnovu buněk. O zklidnění zanícených míst se postará extrakt z šruchy zelené, využívané v tradiční asijské medicíně.

Maska proti vráskám RED GINSENG

Účinky červeného ženšenu a adenosinu jsou známé svým anti-aging efektem. Společně pomáhají podpořit obnovu přirozené elasticity pleti a také tvorbu nových buněk. Extrakt z lékořicového kořene navíc pleť pomáhá zklidňovat a hydratovat.

Rozjasňující maska JEJU MANDARIN

Mandarinka představuje na ostrově Jeju posvátnou plodinu. Skrývá v sobě totiž blahodárné účinky vitamínů B, C a E, které přispívají k tvorbě kolegenu a zároveň působí jako ochrana proti volným radikálům. Krom rozjasňujícího efektu tyto komponenty přispívají k pružnosti pleti a redukují tvorbu mazu.

Hydratační maska SIKL

Maska obsahuje sericin – protein z hedvábí, který je bohatý na aminokyseliny a proteiny, jež dokáží pleť hydratovat do hloubky. Její efekt je také umocněn obsahem osmi druhy typu kyseliny hyaluronové, která se stala zlatým standardem v oblasti hydratační péče. Složky v této masce podporují pružnost pleti a dodají ji zářivý vzhled.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu