Letní sestřihy podle Keiry Knightley, Audrey Hepburn nebo Charlize Theron

Teplé letní dny strávené u vody si přímo říkají o změnu účesu. Usnadní vám práci a zároveň zaručí, že budete vypadat skvěle.
Linda Svobodová
——
11. července 2022

Foto: Profimedia

Změna je život a léto je tím nejlepším obdobím pro odvážné experimentování a nalezení nového stylu. Pro ty, kteří se chtějí držet klasiky, je nejjednodušším řešením klasické mikádo aka „bob” ve stylu Keiry Knightley či Rosamundy Pike. Je zlatou střední cestou, kdy si budete moct vytvořit buď dokonale rovný účes, nebo naopak lehké vlny během několika málo minut. A ano, stále je budete moci stáhnout do culíku. K mikádu bude také skvěle pasovat nesmrtelná ofina ve stylu Rihanny, která vašemu účesu dodá zcela jiný rozměr.

Pakliže jste připraveny na větší změnu, můžete vsadit na styl Audrey Hepburn nebo Anne Hathaway, jejichž krátký sestřih nepostrádal dávku francouzské elegance s nádechem beatnik looku. Jste duší spíše rebelka? Pak bude vaší nejlepší inspirací Madonna nebo Charlize Theron a jejich doslovné pojetí „hair like I don't care”, kdy nebudete muset trávit dlouhou dobu před zrcadlem a již během několika sekund dokážete vytvořit buď hladký styl à la garcon, nebo texturované vlny pro romantický večer.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu