Koupelna bez plastů? S Foamie to není žádný problém!

Namočit. Napěnit. Opláchnout. Pověsit. Tak vypadá nový způsob mytí vlasů, těla a obličeje s produkty značky Foamie, které si vás získají nejen svým použitím a udržitelným přístupem, ale také svým výjimečným složením a vůní.
komerční článek
——
15. února 2021

Foto: archiv značky

Značka tuhých produktů Foamie se zrodila z myšlenky chránit naši planetu od odpadových plastů, a také přitom vytvořit produkt, který bude fungovat. Plastové znečistění a všeobecně nadměrná produkce odpadu, představují pro planetu a naše životní prostředí obrovský problém. Studie ukazují, že každoročně vyprodukujeme zhruba 300 milionů tun plastového odpadu, což je ekvivalentem hmotnosti celé lidské populace. Toto číslo je rozhodně alarmující a neměli bychom ho brát na lehkou váhu. Tipů a triků, jak se vyhnout plastům a zbytečnému odpadu, existuje opravdu hodně. Jednou z nejjednodušších věcí, kterou v našich životech můžeme změnit a pomoct tak k ochraně našeho životního prostředí, je nakupovat kosmetiku bez plastu.

Značka byla uvedena na trh v Německu v roce 2018 týmem mladých lidí, kteří chtěli světu dokázat, že skvělé kosmetické produkty nemusí být zabalené v plastu a nemusí obsahovat složky s plastovými částicemi, které poškozují životní prostředí. Kromě toho byla hlavním cílem úspora našeho nejcennějšího zdroje – vody. Foamie nabízí nový pohled na naše koupelnové rituály a zvyklosti. Přináší produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, ale zároveň jsou účinné, fungují tak, jak potřebujete, nádherně voní a dlouhodobě pečují o vaši pokožku a vlasy. 

Čím jsou produkty Foamie tak výjimečné?

Jejich složení je čistě veganské a neobsahuje žádné toxické a potenciálně nebezpečné látky jako např. silikony, mýdlo, sulfáty, lilial, minerální oleje a plasty. Tuhé přípravky Foamie obsahují za studena lisovaný syntetický detergent a extrémně koncentrované a účinné složení s obsahem přírodních ingrediencí. Výhodou syntetického detergentu oproti běžným mýdlům je jeho pH, které je co nejvíce podobné pH naší pokožky. Díky tomu syndet pokožku jemně čistí a nevysušuje. Pro výrobu běžného mýdla se používá teplota varu, není tedy vyráběno šetrně jako syndet, a nelze v něm tak zachovat jeho vysoce kvalitní složení. Kromě toho se alkalická mýdla obvykle vyrábějí ze surovin živočišného původu. Foamie si navíc zakládá na tom, aby produkty nebyly testovány na zvířatech. Dále jsou všechny produkty vybavené bavlněnou šňůrkou na zavěšení, která usnadňuje jejich skladování. Speciální tvar a ergonomický design tuhých přípravků Foamie poskytuje masážní efekt, zaručuje snadnou manipulaci a ten nejpříjemnější zážitek ze sprchování.

Produkty pro všechny

Foamie aktuálně nabízí několik tuhých produktů pro péči o vlasy a tělo: šampony, kondicionéry, sprchovou péči a čisticí pleťovou péči. Můžete si vybrat z různých řad, které jsou určeny pro různé typy vlasů a různé typy pokožky. Každá řada má svou unikátní vůni a hlavní ingredienci, která ji činí výjimečnou. Aktuálně si můžete vybrat vlasovou péči navrženou pro suché, barvené, jemné, kudrnaté, normální a poškozené vlasy. V oblasti tělové péče máte na výběr z tuhé alternativy sprchových gelů Foamie Body Bar s hydratačním, povzbuzujícím a vyživujícím složením. Tuhé čisticí pleťové syndety Face Bar jsou dostupné ve variantách pro suchou a smíšenou pokožku.   

Začněte společně s Foamie bezplastovou revoluci ve vaší koupelně a vyměňte plastové láhve za praktické a účinné tuhé produkty. Produkty jsou dostupné na e-shopu www.pulseofbeauty.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu