Konec stárnutí pleti díky novinkám od Iuvenio!

Pokud vás beauty zajímá stejně jako nás, předpokládáme, že o účincích kyseliny hyaluronové jste již slyšeli. A znáte také kyselinu retinovou? Když se tyto dvě látky propojí, vznikne ideální forma noční pleťové péče vhodná i pro citlivější pleť.
komerční článek
——
23. dubna 2021

Foto: archiv klienta 

Iuvenio, česká značka specializující se na péči o pleť založenou na principu aplikace nových a inovativních technologií, představila 3 anti-age krémy vhodné pro každodenní použití, které pleť pomohou dostat do formy, obzvláště po dlouhé sezóně nošení respirátoru.

3 novinky IUVENIO, které musíte znát: 

Noční anti-age krém MOON – péče pro zralou i mladou suchou pleť

Výživný noční anti-age krém od IUVENIO obsahuje nejnovější formu kyseliny retinové. Díky spojení s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou přináší nová forma kyseliny příznivé účinky i při její nižší koncentraci. Nedochází tak k podráždění pleti. Komplex aktivních látek doplňuje hi-tech peptid Clodessine a další vitamíny. Peptid Clodessine posiluje přirozené antioxidační schopnosti kožních buněk a pleť se tak lépe vyrovnává s vnějším stresem, který na ni působí přes den. Jeho účinky potvrzuje i zpětná reakce IUVENIO zákaznice Michaely: „Jsem nadšená! Po měsíci používání vaší kosmetiky vypadám o pár let mladší! Pleť je pevnější, rozjasněná. Používám pravidelně ráno a večer, a přestože pracuji v noci, na pleti to není znát. Dříve byla má pleť povadlá, šedivá, nyní svěží, zpevněná. Doporučuji!“

Noční anti-age krém proti nedokonalostem RETOUCH – péče pro problematickou pleť, která nechce stárnout

Lehký noční anti-age krém proti nedokonalostem včetně projevů akné obsahuje nejnovější formu kyseliny retinové, která díky spojení s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou přináší příznivé účinky i při nižší koncentraci a nedochází tak k podráždění pleti. „Používám měsíc s ostatními produkty značky a výsledky jsou opravdu znát. Krém je moc příjemný, nezanechává pleť mastnou. Ráno se budím s velmi příjemným pocitem. Akné mizí a já jsem nadšená,“ popisuje spokojená klientka Andrea. Krém navíc obsahuje i aktivní látky, které pleť chrání a brání jejímu stárnutí. Peptid Recelline pomáhá obnově poškozených proteinů a opravě DNA v kožních buňkách. Po použití je pleť zklidněná, hydratovaná, sjednocená a omlazená. Rychle vstřebatelný krém nezanechává mastný film.

Zklidňující anti-age krém CALM – Podpora kožní bariéry, zklidnění a omlazení pleti v jednom

Jemný zklidňující denní anti-age krém zlepšuje schopnost pokožky odolávat vnějším vlivům včetně alergenů. Současně normalizuje imunitní odpověď pleti na tyto vlivy. Vnější vlivy poškozují kožní bariéru, což může vést k lokálnímu podráždění pokožky. Unikátní složení zmírňuje zčervenání, svědění, pálení a další negativní projevy. Při pravidelném používání posiluje kožní bariéru, zlepšuje hydrataci a texturu pleti, redukuje vrásky. Krém je vhodný i pro pleť se sklony k atopickému ekzému, lupénce či růžovce (rosacea). „Další vynikající produkt této firmy. Funguje snad na všechno. Na žilky, na vrásky, hydratuje. Ještě jsem se s tak funkční kosmetikou nesetkala,“ dodává zákaznice Renata.

Přečtete si více informací nejen o novinkách od IUVENIO na webu https://www.iuvenio.com!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu