Jak na vlasový styling v létě?

Léto už je tu. Lehký větřík v zádech, dlouhé teplé večery, sandálky, oblíbené šaty, květinové vzory a barvy, které bychom možná v jiném období neoblékli. A co vlasy? Už víme, že správná péče je obzvláště v tomto období nepostradatelná. Co bychom ale také neměli opomenout, je snadný a efektivní styling. Které produkty toto léto zařadit do vlasové rutiny, aby vaše kadeře vypadaly skvěle?
komerční článek
——
18. června 2021

Foto: archiv značky

Objem, vlny a ochrana před teplem

Tři slova, která definují trendy v účesech na léto 2021. Pokud vaše vlasy touží po všem zmíněném, zaměřte se na nové přípravky Taft od Schwarzkopf, které nabízejí vysokou úroveň péče, zajišťují příjemný pocit ve vlasech a optimální stylingový zážitek.

CURL BALZÁM pro plážové vlny

Mějte vlasy jako od oceánu! Taft představuje nový speciální produkt pro vlnité vlasy – Curl balzám, který je určen k vytvoření vln plných dlouhotrvající pružnosti.

HEAT PROTECTION SPREJ pro ochranu před teplem

Heat Protection sprej je další novinkou v sortimentu stylingové značky Taft. Aplikuje se před použitím jakékoliv stylingové pomůcky na úpravu vlasů teplem. Receptura spreje poskytuje ochranu před teplem až do 230 °C, takže se nemusíte bát, že by vaše vlasy během letních radovánek trpěly.

VOLUME BLOW DRY SPREJ nejen pro objem

Třetí produkt představený značkou Taft je Volume Blow-Dry sprej poskytující objem, fixaci a přirozený pohyb vlasů. Aplikuje se na vlasy před fénováním.

Vylepšený design a nová receptura bez živočišných ingrediencí

Od března 2021 se Taft, značka Schwarzkopf, objevuje na pultech s vylepšeným designem, který je ještě více přizpůsobený potřebám zákazníků: nové logo, jasná barevně odlišená struktura produktů, snadno pochopitelné označení úrovně fixace a okamžitě rozpoznatelný výkon produktu ulehčuje zákazníkům sáhnout po tom nejvhodnějším Taft přípravku. Nové receptury bez živočišných ingrediencí a silikonů poskytují vysokou úroveň péče, zajišťují příjemný pocit ve vlasech a nový stylingový zážitek.

Vyživující pěna funguje na bázi bramborového škrobu zcela bez čistě syntetických polymerů. Bramborový škrob obsažený v pěnách Taft je extrahovaný primárně z brambor používaných na průmyslové účely. Velmi vzrušujícím aspektem nových receptur je to, že čistě syntetické, biologicky neodbouratelné polymery byly nahrazeny biologicky odbouratelnými složkami přírodního původu, a to bez toho, aby byl ohrožen výkon produktu.

Neváhejte a vyzkoušejte tyto relaunchované novinky, které váš účes pozvednou o několik levelů výš.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu