Elsa Hosk se spojila s La Bouche Rouge a vytvořila novou make-up kolekci

Supermodelka Elsa Hosk a make-up značka La Bouche Rouge společně představily novou kolekci, která je nejen plná dokonalých odstínů a textur, ale je navíc šetrná vůči naší planetě.
Lucie Švábenská
——
4. srpna 2021

Foto: archiv značky

Mnoho celebrit, influencerů nebo modelek v poslední době představilo svou vlastní značku skincare nebo make-up produktů, či se spojili s již známým brandem a společně vytvořili a uvedli speciální kolekci. Tak nyní učinila i supermodelka Elsa Hosk, která se spojila s beauty značkou La Bouche Rouge. 

Kolekce Elsa Hosk x La Bouche Rouge, která je již online, nabízí menší množství produktů, ale zato kvalitních a některé perfektní pro krásné letní líčení. Pestrobarevné rtěnky či paletky očních stínů padnoucí téměř komukoliv, ale také produkty pro základní make-up. Výběr je široký. Pokud půjdeme do detailů, tak se můžete těšit na dva odstíny rtěnek – Le Nude Elsa a Le Rouge Elsa, highlighter La Lumière s kyselinou hyaluronovou, paletku očních stínů v béžových tónech Les Ombres Tage nebo například řasenku Le Sérum Noir. 

Navíc se Elsa soustředila nejen na krásu, ale také na vliv a dopad celé kolekce na životní prostředí. Řada je totiž složena, stejně jako ostatní produkty La Bouche Rouge, z recyklovatelných či znovu použitelných obalů. Jejich balení celkově na první pohled zachytí nejedno oko, jako se tomu tak stalo u Elsy. 

„Poprvé jsem objevila La Bouche Rouge při návštěvě své kamarádky. Na stole měla balíček, který jí zrovna dorazil. Běžně by mě nezaujal, ale to se změnilo v momentě, kdy jsem spatřila to elegantní bílé balení a krásné logo. Díky tomu jsem byla velmi zvědavá na produkty uvnitř,“ říká Hosk. „Byla to rozhodně láska na první pohled. Nejprve ty papírové obaly, poté opakovaně použitelná kožená pouzdra a nakonec čisté a dokonalé složení.“

Elsa ho ale speciálně pro tuto společnou kolekci ještě trochu vyšperkovala. Hravé nejsou pouze barvy líčidel, ale již samotné obaly, které jsou dostupné v krásné limetkově zelené nebo trendy lila barvě. Celkově tak kolekci dodávají určitý kalifornský summer styl. Co k tomuto rozhodnutí Elsu navedlo?

„Nedávno jsem se přestěhovala do LA a musím říct, že mě velmi inspirují barvy v mé kalifornské zahradě a po celém městě. Na západním pobřeží je pro mě tolik nových rostlin a květin,“ říká. „Je to tady tak zelené a právě to prostě miluji. Musela jsem tedy zvolit limetkově zelené pouzdro inspirované veškerou tou zdejší zelenou přírodou.“

Navíc jako krásný detail si můžete nechat vygravírovat na produkty iniciály. Tento osobní detail posunuje kolekci opět o level výš a je to i krásný nápad na dárek pro vaši kamarádku či maminku. 

Kolekce Elsa Hosk x La Bouche Rouge je k objednání online.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu