Adventní kalendář day 8: Laserové centrum Anděl

Soutěžte o vlasovou mezoterapii od Laserového centra Anděl v hodnotě 5 000 Kč.
komerční článek
——
8. prosince 2022

Foto: Getty Images

Chcete svým blízkým nebo sobě nadělit dárek na celý život? Takový, co podpoří vaše sebevědomí či zbaví chronického problému, který trápí muže i ženy všech věkových kategorií – právě takový nyní můžete získat od Laserového centra Anděl. 

Vlasy jsou neoddělitelnou součástí našeho já i naší vizáže, a mnozí proto kladou velký důraz na jejich péči a zdraví. Ztráta vlasů či oslabování jejich růstu však může způsobovat dlouhodobý diskomfort, ztrátu sebevědomí ba i chronické psychické potíže. Naštěstí již tyto problémy nejsou ve společnosti tabu a moderní medicína nabízí jednoduché řešení pro muže i ženy – vlasovou mezoterapii.

Co dokáže vlasová mezoterapie?

  • Stimuluje růst vlasů
  • Zvyšuje aktivitu fibroblastů
  • Aktivuje vlasové cibulky

Podstatou této terapie je využití růstových faktorů, které jsou obsaženy v krevní plazmě, krevních destičkách. Tyto látky působí pozitivně na proces hojení a reparace tkání. Zvyšují aktivitu fibroblastů, produkci kolagenu, zpomalují proces stárnutí, aktivují vlasové cibulky a stimulují růst vlasů.

Postup a délka zákroku

Odebereme vlastní krev pacienta, která je následně centrifugovaná. Tím dojde k oddělení plazmy bohaté na trombocyty (PRP – platelet rich plasma) od ostatních buněk krve. Tato část plazmy se následně aplikuje pomocí aplikační pistole do vlasové části. Výhodou této metody je její jednoduchost a použití tělu vlastního materiálu s minimálním rizikem nežádoucích reakcí. Nehrozí zde alergie, přenos infekčních chorob či reakce na cizí těleso.  Ideální je podstoupit 3 opakování v rozmezí 4 týdnů. Ošetření trvá cca 45 minut. Po zákroku můžete okamžitě pokračovat v běžných aktivitách, pouze není vhodné si ihned barvit vlasy. Ošetření je minimálně bolestivé a lze ho provádět po celý rok. V případě nutnosti je možné ošetřované místo před aplikací zchladit.

Vítězkou soutěže je:

Natálie Langová, Praha

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu