New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Doktorka Monika Kavková: V Be Elite Clinic je krása dialog

Nejžhavější novinky ze světa beautifikace a anti-agingu představuje v rámci projektu Bez předsudků klinika Be Elite Clinic, která pod vedením doktorky Moniky Kavkové poskytuje revoluční a světově uznávané metody v estetické medicíně a plastické chirurgii.
komerční článek
——
2. března 2021

Foto: archiv klienta

Be Elite Clinic dnes patří mezi nejvyhledávanější kliniky krásy v České republice nejen díky preciznímu provedení estetické a korektivní medicíny, ale také zásluhou autorských zákroků paní doktorky, které jsou pod názvem „Kavkova pattern“ prováděny po celém světě. Loňský rok navíc klinika přidala do svého portfolia plastickou chirurgii, v rámci které jsou kromě klasických chirurgických zákroků realizovány modelace vysněné postavy pomocí tzv. Body contouringu.

„Obzvláště v dnešní době plné populárních instagramových filtrů je třeba si uvědomit, že náš život se odehrává tady a teď, nikoliv jen na obrazovkách chytrých telefonů. Rok 2021 by měl být dobou, ve které máme kromě vyhlazených vrásek skvěle vypadající pleť bez pigmentových nedokonalostí, pórů, dehydratace či akné. S našim bohatým portfoliem procedur pro vás vytvoříme plán na míru podle přání a potřeb vaší pleti tak, abyste žádný filtr nepotřebovali“, popisuje doktorka Monika Kavková, mezinárodně uznávaný certifikovaný odborník na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu, kosmetologii a dermatochirurgii.

Jaké nejnovější služby Be Elite Clinic nabízí?

Laser peel 

Laser peel je ošetření pro rozjasnění, sjednocení a zpevnění pleti. Během 20 - 30 minutového zákroku vám pomocí speciálních hlavic frakčního CO2 laseru bude ošetřena pleť na obličeji, krku a dekoltu. Jako první laser stáhne a zpevní podkoží a účinně obnoví ochablá kolagenní vlákna zevnitř. Dále aktivně stimuluje obnovu vrchní vrstvy pleti tím, že její povrch jemně zbrousí a zredukuje pigmentové skvrny, akné, drobné vrásky nebo jizvičky. Výsledkem je krásná a vyhlazená pleť. 

Body contouring liposukce

Mít nejen krásný obličej, ale i dokonalé tělo, je přáním většiny klientů Be Elite Clinic. Řešením je Body contouring liposukce, zákrok, který umí vylepšit a zdokonalit oblast břicha, boků, hýždí, vnitřních či vnějších stehen i jiných tělových partií. Díky revolučnímu liposukčnímu přístroji Body Jet je šetrně odstraněn přebytečný tuk pomocí unikátní metody vodního paprsku. Přístroj navíc dokáže tuk ihned zpracovat a využít jej například jako výplň vrásek, k doplnění ubývajícího objemu v obličeji nebo na dotvarování postavy.

Body Jet je jeden z nejbezpečnějších a nejúčinnějších liposukčních přístrojů na trhu. Rekonvalescence po tomto zákroku trvá rychleji než u jiných metod a výsledky jsou viditelné už několik dní po ošetření.

Celé portfolio služeb Be Elite Clinic můžete najít na odkazu zde.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu