New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Díky nové Kérastase Chroma Absolu si udržíte jak svou vysněnou barvu, tak zdravé vlasy

Barva, nebo zdravé vlasy? Toto dilema končí! Kérastase s hrdostí představuje Chroma Absolu, kompletní řadu péče o barvené vlasy, která díky kyselinám proniká do kůry vlasů a posiluje jednotlivá vlasová vlákna.
komerční článek
——
24. ledna 2022

Foto: archiv značky

S produkty Chroma Absolu dosáhnete dlouhotrvající barvy jako ze salonu a úžasného lesku. Jděte do toho a dopřejte si jakoukoliv barvu chcete! 

S Kérastase Chroma Absolu si můžete být jistí, že dokážete o své vlasy a novou barvu správně pečovat, ať už máte kaštanové mikádo, černé vlny, či zářivě platinové kadeře do pasu. Nová řada Chroma Absolu je tu pro všechny typy barvených vlasů všech odstínů a textur. 

Barva vlasů představuje naprostou svobodu a moc vybrat si, kým doopravdy jste! Často zrcadlí životní etapy, kterými právě procházíte – nový partner, změna kariéry, spontánní nápad...

Kérastase spojil úspěšné ženy, které nás inspirují svými životními úspěchy, postoji i vzhledem. Jak to vidí ambassadorky nové řady Chroma Absolu? Jaké si zažily peripetie a dilemata související s barvou vlasů a životními zlomy? 

Přemýšlela jste někdy o razantní změně barvy vlasů? 

Zea: Ach, keby len jedenkrát, ale u l’udí s tmavšou pokožkou a tmavými vlasmi to nie je tak jednoduché, vyžaduje si to neustále návštěvy kaderníka, a tak som v životě zvládla len nejaké svetlejšie prelivy vo vlasoch a dá sa povedať, že sa vždy držím svojej prirodzenej farby. 

Tereza: Nejenom, že přemýšlela, ale ve svých 25 letech jsem se nechala ostříhat na mikádo a obarvit na tmavohnědo. Ani vlastní mamča mě na letišti nepoznala. 

Myslíte si, že je změna barvy vlasů u ženy spojená se životním zlomem? 

Karolína: Nemyslím si, že je to pravidlo, ale keďže my ženy si zakládáme do vel’kej miery na zovňajšku, tak možno práve vizuálna zmena je taký psychologický ťah, kedy máme pocit, že sa niečo zmení potom aj v nás a hlavne v našom živote. 

Je pro vás důležitější mít zdravé vlasy, nebo se svobodně rozhodnout pro jakoukoli barvu? 

Zuzana: Vždy mi v modelingové branži říkali, nebarvi si vlasy, zničíš si je! Profesionální odbarvování vlasy sice lehce vysuší, čímž dosáhnu většího objemu, ale zničené je díky kvalitní péči nemám. Přijdou mi naopak obalené a přitom drží objem! 

Kdy jste poprvé začala s barvením vlasů? 

Tereza: Poprvé jsem si nechala udělat jemný melír na práci pro britský VOGUE v roce 1991. Inspirovala jsem se tehdy Lindou Evangelistou, která v barvení vlasů byla počátkem devadesátek průkopnicí. 

Trang: Jsem konzervativnější, ale začala jsem před nějakou dobou s lehkou balayage – do hněda, do blond. Dělám spíše menší změny, ale kdybych měla důvod, vyzkoušela bych něco radikálního. Nemusí to dopadnout dobře, ale lidé i vy sami si zvyknete. A vlasy dorostou. Souvisí to dost i se sebepřijetím a díváním se na svůj život dlouhodobější optikou. 

Máte nějakou vtipnou zkušenost s barvením vlasů v mládí? 

Nikol: S barvením si vtipnou zkušenost nepamatuji, ale se stříháním ano. Na základce nás stříhala maminka. Já chtěla dlouhé vlasy jen zastřihnout a skončila jsem s mikádem za uši. Ségra, která chtěla mikádo, skončila na ježka. Mamce se stále nedařilo vlasy zarovnat a stříhala a stříhala, až vzala do ruky strojek. Asi nemusím říkat, jak ségra celou noc probrečela a druhý den ve škole si odmítala sundat kulicha. 

Změnila jste někdy barvu vlasů kvůli partnerovi? 

Natálie: Barvu vlasů jsem nikdy, kromě práce, kvůli nikomu neměnila. Dokonce si nemyslím, že by to po mně některý z partnerů kdy chtěl. Člověk, který vás miluje, by vás neměl chtít měnit jen kvůli sobě. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu