Chic hair snadno a rychle, jako má Veronika Fendrych Franková

Každá žena touží po krásně upravených, zdravých a lesklých vlasech. U Veroniky Fendrych Frankové většinou vítězí objem, který jí díky Dyson produktům vydrží. Podívejte se na celý její den s jedinečnými produkty – Supersonic fénem, Airwrap kulmou s nástavci nebo bezkabelovou Corrale žehličkou, se kterou vykouzlíte nejen rovné vlasy.
komerční článek
——
28. února 2022

Foto: Petr Kozlík

Veronika není žádným influencerským nováčkem, již před několika lety založila svůj lifestyle blog i módní značku. Na Instagramu inspiruje každý den tisíce fanoušků trendy street style looky, zdravým životním stylem i fotkami dokonale vysportované postavy, milovaného oceánu a surfování. Podívejte se na její den v Praze, kdy jí nesmějí chybět v žádném případě přístroje DYSON.

6:30

Ráno vstávám vždy velmi brzy. V koupelně se moc nezdržuji. Důležitým startem je pro mě káva a rychlé vyfoukání se Supersonic pro zdravější a lesklejší vlasy.

Supersonic fén má výkonný motor v rukojeti, zaručí rychlejší sušení vlasů i snazší manipulaci.

9:00

V Praze vyměním oceán za fitko. Cvičení je mým hnacím motorem a rituálem, bez kterého nedokážu fungovat. Stejné je to s produkty Dyson. Jsou skvělými pomocníky, šetří mi čas a vždy zaručí dokonalý styling vlasů.

Airwrap má několik nástavců, každá žena má vždy mnoho možností, jak si vlasy upravit – stačí zapojit fantazii! Jedinečný efekt Coanda automaticky navine vaše vlasy pomocí vzduchu a bez poškození.

13:00

Během dne střídám i více looků oblečení. O to více ocením, že si mohu snadno přizpůsobit účes a celkový styling s Dyson produkty.

15:00

V mém BeChick showroomu komunikuji s klienty, dodavateli a připravuji novou kolekci na jaro.

 

20:00 

Bezdrátová žehlička Corrale je podle mě pecka – můžete si s ní upravit vlasy na cestách. Zachrání každé last minute pozvání na schůzku nebo spontánní večeři po surfové session i dnešní rande s manželem.

Podívejte se na Harper’s Bazaar ROUTINE video:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu