Chcete pomoci s dokonalou formou?

Be Elite Clinic patří k nejvyhledávanějším klinikám v Česku. Nabízí totiž nejnovější technologie a revoluční metody, jak bojovat proti stárnutí i dosáhnout vysněné postavy.
komerční článek
——
23. listopadu 2021

Foto: Ondřej Košík

Inspirace pro celý svět

Doktorka Monika Kavková, zakladatelka Be Elite Clinic a mezinárodně uznávaná certifikovaná odbornice na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu, kosmetologii a dermatochirurgii, se na své klinice nejnovějšími trendy v oboru nejen řídí, ale také je vytváří. Vyvinula totiž několik autorských zákroků, které jsou pod názvem „Kavkova pattern“ prováděny po celém světě. Dbá také na velmi osobní a individuální přístup, aby pro každého klienta nebo klientku našla to nejlepší řešení na míru.

Emsculpt Neo: Pro pevnější a štíhlejší tělo

Celosvětově oceněn jako nejlepší přístroj na redukci tuku, zpevnění svalstva a formování postavy. Revoluční novinka EMSCULPT NEO je novou generací naprosto unikátního, bezkonkurenčně účinného přístroje, který díky kombinaci vysoce intenzivních magnetických impulzů (HIFEM) a vysokofrekvenční energie (RF) během neinvazivního bezbolestného ošetření dosahuje nepřekonatelných výsledků. Dosud žádný přístroj nebyl schopen cílit i na svaly – přičemž více než 30 % lidského těla tvoří právě svalová hmota. EMSCULPT NEO jako jediný přístroj na světě buduje svaly a současně spaluje tuk, tím formuje postavu. EMSCULPT NEO má navíc speciálně navržené nástavce na ošetření oblasti hýždí. Pokud jste tedy celý život toužili po kulatém a pevném pozadí, EMSCULPT NEO vám ho pomůže dosáhnout. V průběhu měsíce tak docílíte efektu, který skutečně stojí za to! Zredukujete tuk v ošetřované oblasti o 30 % a vybudujete v ní o 25 % více svalstva. Samotné bezbolestné sezení zabere třicet minut.

Emtone: Proti celulitidě

Revoluční řešení v redukci celulitidy a ztráty pružnosti pokožky.

Až 93 % žen trpí celulitidou a až 70 % lidí trpí výrazným ochabnutím kůže po úbytku váhy a s přibývajícími léty. Může za to ztráta kolagenu a elastinu, které zlepšují kvalitu, pružnost a pevnost pokožky. EMTONE je revoluční přístroj kombinující radiofrekvenci s cílenou tlakovou energií pro co nejpřesnější a nejefektivnější redukci celulitidy v ošetřované oblasti.

Klinické studie ukazují, že Emtone poskytuje: 

Nárůst kolagenu až o 59 %. 

Nárůst elastinu až o 64 %. 

Zpevnění pokožky až o 44 %. 

Redukci celulitidy až o 90 %.

Metody, kterými zdokonaluje své tělo Kim Kardashian, Jennifer Lopez nebo Megan Fox, můžete vyzkoušet i vy na pražské Be Elite Clinic.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu