Beauty horoskop březen 2023

Březen je měsícem, kdy je dobré dát průchod romantice, léčení i milostné magii. Pečujte nejen o své tělo, ale zaměřte se hlavně na to, jak se cítíte ve svém nitru. Často se usmívejte nejen na druhé, ale také dovnitř svého těla. Stanete se ještě přitažlivějšími.
Robert Policar
——
9. března 2023

Foto: Imaxtree

Berani

Je to ideální měsíc pro pravidelnou návštěvu sauny, kde se spojuje živel ohně, kterým vám vládne, s živlem vody, který je tento měsíc dominantní. Experimentujte s novými druhy jógy, které učiní vaše tělo nejen zdravé a přitažlivé, ale uklidní i vaši aktivní mysl. 


Býci

Vyzkoušejte různé bylinné koupele při svíčkách, za doprovodu krásné hudby. Můžete pozvat i svého partnera, jelikož dobrý milostný život vám dodá ještě větší jiskru. Nechte si namasírovat své chodidla, kde se nachází nespočet akupunkturních bodů. 


Blíženci

Navštivte svou oblíbenou kadeřnici, se kterou můžete rozebrat i svůj momentální život. Vypovídejte se ze svých pocitů a uleví se vám. To vás učiní spokojenějšími a následně krásnějšími. Kupte si drahý kámen a zjistěte si jeho léčivý účinek. 


Raci

Vyzkoušejte kraniosakrální terapii, a to nejlépe dva dny po sedmém březnu, kdy nastane úplněk v Panně. Pečujte o své chodidla, ale vyhýbejte se tvrdším zásahům. Jemná masáž bude účinnější než ta silová. 


Lvi

Ať jste jakéhokoliv věku, uvědomte si krásu a jedinečnost každé etapy života. Užívejte si bylinných koupelí a bohatého milostného života. Vyzkoušejte něco z tantry a zaměřte se na práci s dechem. Nechte partnera ať se věnuje vašim chodidlům. 


Panny

Do sedmého března experimentujte s novými druhy cvičení a péče o tělo. V další části měsíce se věnujte pravidelným relaxacím a některé povinnosti odložte, pokud opravdu nejsou nutné udělat. Pobývejte v dobré společnosti lidí a neberte život příliš vážně. 


Váhy

Inspirujte se ajúrvédou nebo čínskou medicínou. Pečujte nejen o svá chodidla, ale dodržujte ideální pitný režim, který pomůže vašim ledvinám. Navštěvujte různá divadla a kulturní akce, kde se budete moci hodně smát, což prodlouží váš život a učiní krásnějšími. 


Štíři

Vneste do svého milostného života více romantiky. Dobrý sex vás učiní nejen ještě přitažlivějšími, ale zároveň se tak můžete propojit s hlubšími aspekty života, které tak rádi zkoumáte. Experimentujte s různými druhy hydroterapií, k nimiž patří i zdravé otužování. 


Střelci

Inspirujte se duchovní moudrostí starých kultur. Zapište se na kurz ajúrvédy a naučte se technikám, které přetrvaly písčiny času. Vyzkoušejte reflexní terapii vašich nohou nebo masáž hlavy, která rozpustí veškeré vaše napětí a váš úsměv bude zářit do všech stran. 


Kozorozi

Vyzkoušejte masáž zad a pravidelně cvičte jógu pro pevnou a pružnou páteř. Dobrá by mohla být i Dornova metoda, která napraví vaši kostru a kyčle. Odevzdejte své obavy a naučte se více smát a důvěřovat životu, že se o vše další rád postará. 


Vodnáři

Zajímejte se o biohacking, což je způsob, jak propojit poznatky vědy a biologie se starou moudrostí minulosti. Experimentujte s různými relaxačními a meditačními technikami. Uvědomte si svůj spánkový režim a snažte se spát aspoň 7 až 8 hodin denně. 


Ryby

Ocitáte se ve svém čase, a tak všechny starosti o druhé na chvilku ponechejte stranou. Zaměřte se na sebe a dovolte si projít různými léčivými procedurami, které učiní vaše tělo nejen zdravějším, ale i krásnějším. Nezapomeňte na masáž chodidel, kterému vaše znamení vládne.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu