Pracovní horoskop březen 2023

Štíři mají před sebou měsíc profesionálního vzestupu, Panny a Vodnáře čeká kolem úterního úplňku významná změna a pro Berany a Raky nastává čas se spolehnout na intuici.
Robert Policar
——
7. března 2023

Foto: Profimedia

První dvě třetiny března jsme pod vlivem znamení Ryb, který přeje rozvoji intuitivních sil a probouzí představivost. Sny mohou mít větší vypovídající hodnotu než kdy jindy a mohou pomoci při důležitých rozhodnutích. V poslední třetině měsíce je ideální čas se pustit do něčeho nového.

Berani

Při důležitých otázkách se neopírejte jen o svůj rozum, ale využijte svých vynikajících intuitivních schopností. Vaše tělo často ví, co udělat mnohem lépe než vaše mysl. Investujte na „neviditelný účet“ a vězte, že se vám vše několikanásobně vrátí. 


Býci

Dejte větší pozornost svým snům, které vám mohou napovědět, jaká zakázka či projekt je pro vás vhodný a který ne. Pokud nevíte, zda máte s někým jít do hlubší spolupráce, zeptejte se svého podvědomí těsně před usnutím a své ranní vjemy si ihned zapište. 


Blíženci

První dvě třetiny měsíce se snažte urovnat všechny nejasné vztahy se svými nadřízenými, kolegy nebo zákazníky. V poslední třetině března se odvažte začít nový projekt a buďte více iniciativní. Své myšlenky proměňte v konkrétní činy a více si věřte. 


Raci

Důvěřujte své „vnitřní intuici“ v důležitých volbách i při vybírání vašich spolupracovníků a obchodních partnerů. Naučte se být štědří, protože to, co dáte se vám i několikanásobně vrátí, přestože zatím není jasné, jakým způsobem. Buďte více nápomocní. 


Lvi

Buďte pružnější a neberte se příliš vážně. Nechte si poradit od odborníků, které některým záležitostem rozumí více než vy sami. Přijměte pomoc, která se vám nabídne a sami se zapojte do aktivit, ze kterých zatím nevidíte žádné výhody.   


Panny 

Dívejte se tentokrát na celek než detaily, které milujete. Čeká vás významný úplněk ve vašem znamení, který nastane 7. března. Kolem tohoto dne můžete začít nový projekt či vzniknout významné obchodní nebo kolegiální přátelství. 


Váhy

Občas býváte nerozhodní, a to zvlášť v případech, které jsou nejasné. Těchto situací může být více než obvykle, a tak se z toho nesesypejte. Naslouchejte svým pocitům, které budou mnohem přesnější než váš úsudek. Méně přemýšlejte a více se vciťujte. 


Štíři

To je ideální měsíc pro váš vzestup. Nesnažte se zvládnou všechno sami. Poproste život, ať vám ukáže jednodušší cesty než ty, o kterých uvažujete. Buďte čestní ve všech ohledech a život vám ukáže svou zázračnou moc. Božská magie je mnohem větší než ta lidská.


Střelci

Využijte veškeré své moudrosti a šlechetnosti, která se ve vás skrývá. Ustupte stranou a nechte vesmír, ať jedná za vás. Stačí jen požádat a život vás obdaruje tak, že si to nedokážete zatím ani představit. Vyhýbejte se všem podvodům a nepřímým cestám. 


Kozorozi 

Každý večer se snažte do vesmíru vyslat nějakou otázku, týkající se vaší práce nebo nového zaměstnání. Nastal vhodný čas pro spolupráci, kdy vám mohou pomoci lidé, kteří budou spíš andělé v lidské podobě. Nesnažte se všechno zvládat úplně sami. Buďte otevření nezištné spolupráci. 


Vodnáři

To je významný měsíc, protože Pluto vstoupí do vašeho znamení po velmi dlouhé době. To vám může dodat, jak pocit moci, tak bezmoci. Ať je to jakkoliv, je to výzva k obrovským změnám ve vaší kariéře. Začíná váš čas, kdy konečně můžete něčím významným přispět světu. 


Ryby

Užívejte si svého času, kdy se dostáváte na další startovní čáru. Saturn vstoupí do vašeho znamení, což ohlašuje potřebu vaše ideály a vize opravdu začít uskutečňovat v reálném životě. Nečekejte až přijdou příležitosti, ale učiňte krok jako první.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu