Adventní kalendář day 4: Vánoce v DOUGLAS

Soutěžte o jeden ze tří kosmetických balíčků DOUGLAS COLLECTION v hodnotě 5.000 Kč.
komerční článek
——
4. prosince 2022

Příběh letošní vánoční kolekce Douglas nás přenese do kouzelné domácí atmosféry plné cukroví a perníčků. Najdete v ní ty nejkrásnější dárky pro svou milovanou rodinu a přátele. Objevte drobné dárečky i bohaté dárkové sety v luxusním vánočním designu, takže je ani nebudete muset balit do vánočního papíru. 

Značka DOUGLAS COLLECTION nabízí krásné adventní kalendáře a velké množství vánočních produktů v limitované edici pro letošní sezónu. Nejoblíbenější jsou paletky očních stínů nebo celoevropsky nejprodávanější vánoční dárek, Douglas Glam Palette, paleta splněných snů všech make-up beautyholiků. V sekci dekorativní kosmetiky najdete také sety s oblíbenou řasenkou, ta je vždy balená v krásné vánoční kosmetické taštičce a dárkem navíc. Letošní bezkonkurenční set štětců na líčení je navíc balen v praktickém vínovém pouzdře.

Pro milovnice a milovníky skincare Ježíšek naděluje jak dámské sety Skin Focus, a to z řady Vitamin Radiance, tak pánské sety péče DOUGLAS MEN, některé i v praktické kosmetické taštičce. 

Nebyly by to Vánoce bez romantické atmosféry, kterou navodí příjemná záře a vůně zapálených svíček. Letos vás navnadí už jejich názvy… Softly Falls the Snow, Ring Little Bell, Oh You Joyful, nebo všechny 3 v malém provedení a milém vánočním setu.

Vše najdete v parfumeriích Douglas, nově například v Praze v nákupním centru Metropole Zličín, a online na www.douglas.cz

A co v balíčku najdete?

Výherci soutěže: 

Sára Bendová, Brno
Ivana Benešová, Teplice
Lucie Kubíčková, Zábřeh

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu