ADVENTNÍ KALENDÁŘ DAY 20: Estée Lauder

Soutěžte o trio produktů značky Estée Lauder v hodnotě 7 480 Kč.
komerční článek
——
20. prosince 2022

Foto: Getty Images

Stejně tak jako v módě existují nesmrtelné klasiky, nepoddajné změně sezón ani trendů, existují ony ikonické produkty i v beauty průmyslu. Zkoušku časem nelze nijak oklamat – je nejspolehlivější zpětnou vazbou, a proto kusy, jejichž popularita neklesá ani po letech získávají onen speciální status zcela zaslouženě.

Kosmetický gigant Estée Lauder jich má ve svém portfoliu hned několik. Patří mezi ně v první řadě Advanced Night Repair – serum, které nasbíralo již nespočet výher v beauty soutěžích, a to jak od kosmetických redaktorů, tak i široké veřejnosti. Toto unikátní sérum je ve dne dokonalým pomocníkem v boji proti negativním vlivům okolního prostředí. Jeho osmihodinová ochrana představuje pro pleť štít proti znečištění, UV záření nebo prachovým mikročásticím. Naopak v noci podporuje regenerační proces pleti, a to díky technologii Chronolux ™ Power Signal. Pomáhá podpořit přirozenou obnovu kožních buněk a také produkci kolagenu. Navíc díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové uzamyká v pleti vlhkost až na 72 hodin a vytváří tak ideální prostředí pro přirozený proces její obnovy.

Dalším je položka, která nikdy nechybí v kosmetickém kufříku profesionálních vizážistů – rtěnka Pure Color Envy Persuasive, jejíž unikátnost spočívá v textuře. Dokonale přirozený matný finish však na rtech působí krémově a sametově, přičemž rty nevysušuje.

Posledním produktem v této kolekci je luxusní unisex vůně Paradise Moon. Tato novinka byla pro dům vyrobena známým parfumérem Rodrigem Flores-Rouxem v roce 2021. Ten má na svém kontě tvorbu více jak 160 vůní, mezi nimiž najdeme mnoho parfémů pro značku Tom Ford, nebo i vůni Bronze Goddess Estée Lauder z roku 2011. 
Konkrétně Paradise Moon je však unikátem sama o sobě. Snoubí v sobě květinové aroma osmanthusu společně s chladnou kůží, kterou ohřívají noty magického labdána. Jemná, čistá, sladce krémová, elegantní a okouzlující vůně vás očaruje a zabalí do kašmírového šálu, který vás bude celou zimu hřát.

Výherkyní se stává: 

Hana Kubíčková, Praha

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu