Dior Cruise 2022: Dokonalé modely, přítomné celebrity a návod na make-up look step by step

Dior ve čtvrtek 17. června 2021 v Athénách představil svou Cruise kolekci 2022 a tuto událost si nenechalo ujít mnoho slavných jmen. Looky byly dechberoucí, ale celek dělají i menší detaily, například líčení. Jeho tajemství odhalil kreativní ředitel pro Dior make-up Peter Philips.
Lucie Švábenská
——
19. června 2021

Foto: archiv Dior

Po několika měsících pandemie, zrušených přehlídek a místo nich online představení kolekcí, se konečně pomalu vracíme ke klasickým honosným přehlídkám. Dior ve čtvrtek 17. června 2021 představil svou Cruise kolekci 2022 a pojal to opravdu velkolepě. Maria Grazia Chiuri, kreativní ředitelka Dior, kolekci uvedla v okouzlujících Athénách, přesně v Panathenaic Stadium – místě, kde se konala první moderní olympiáda v roce 1896.

Cruise kolekce 2022

Toto historické místo báječně doplňovalo kolekci plnou krásných bohémských šatů s jemně sportovním šmrncem. Cruise 2022 si více než kdy předtím užívá svobodu pohybu. 

 

Make-up look s perlovým nádechem 

Peter Philips, kreativní ředitel pro Dior make-up, pro tuto kolekci vytvořil, jak je tomu zvykem, opět jedinečný make-up, který celý look dokonale doplňoval a podtrhnul. Jako kreativní a neobvyklý detail zvolil jemné, a zároveň výrazné perličky zakomponované do líčení očí. Jak sám říká, líčení bylo inspirováno grafickými prvky, punkem a surrealistickým uměním. 

Jak celý look vznikal? 

Pleť: 

Peter si dal za úkol dosáhnout přirozené a zářivé pleti, které docílil několika kroky. Začal Dior Prestige skincare rutinou za pomoci produktu Micro-Lotion de Rose, následně aplikoval Micro-Sérum de Rose Yeux a přípravu pleti dokončil pomocí Micro-Huile de Rose Advanced séra. Jakmile měl pleť připravenou, použil Dior Backstage Face & Body Primer 001 Universal, který zmatňuje a zároveň pleť rozzáří. Poté přišel na řadu make-up Dior Backstage Face & Body Foundation, který se dokonale přizpůsobí odstínu pleti. Nakonec vše završil trochou pudru Dior Backstage Face & Boy Powder-no-Powder. 

Oči: 

Jak se říká, oči, okno do duše, tak zde se tím Peter řídil a byly hlavním bodem líčení Dior Cruise 2022. Prvně začal na horním víčku, na které použil béžové až zlatavé tóny očních stínů z paletky 5 Couleurs Couture Cruise 2022, která byla vytvořena speciálně pro tuto kolekci. Poté přišly na řadu již perličky. Buď je Peter aplikoval po celé délce řas, nebo pouze do vnitřního a vnějšího koutku oka, případně jen jednu perličku ve vnitřním koutku oka. Perličky, ať už verze s více, či méně, krásně oko a celý make-up look rozzáří a projasní. Líčení očí dokončil použitím řasenky Diorshow Iconic Overcurl Waterproof 091 Noir/black (pouze vrchní řasy, pro přirozenější dojem) a celý look očí završil přirozeným upravením obočí pomocí Diorshow Kabuki Brow Styler. 

Rty: 

Oči byly tím hlavním v tomto Dior looku, a tak nechal Peter rty přirozené a použil pouze balzám Dior Addict Lip Glow 000 Universal Clear. 

Vlasy: 

Vlasy byly ponechané přirozeně, nebo byly sepnuté do dlouhých culíků, případně se sportovním detailem (doplňkem). 

Nehty: 

Manikúra look ničím nerušila, protože byla opět zvolena jemná verze a Peter použil pouze Dior Vernis 108 Muguet. 

 

Cara, Anya Taylor, Miranda a další... Kdo si Cruise 2022 nenechal ujít? 

Okamžik, kdy se Dior ve velkém stylu vrací ke klasickým přehlídkám, si nenechala ujít nejedna celebrita. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu