Adventní kalendář day 16: SISLEY

Soutěžte o přípravek All Day All Year od značky Sisley v hodnotě 8 975 Kč.
komerční článek
——
16. prosince 2022

Ne všichni mají v oblibě dlouhé pleťové rutiny o deseti krocích. Někteří zkrátka preferují jeden přípravek, který v sobě bude snoubit vše, co pleť potřebuje.

Právě tito vyznavači pleťového minimalismu často hledají svatý grál skincare, který jejich pleti dodá veškeré potřebné živiny, ale zároveň je ochrání před škodlivými vnějšími faktory. Právě ty jsou jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí pleti – vědeckým termínem se označují jako exposom a zahrnuje zejména sluneční záření, znečištění a cigaretový kouř. Tyto faktory jsou z 80 % zodpovědné za stárnutí pleti. 

Právě takový produkt nyní nabízí kosmetická značka Sisley – All Day All Year je krém, který umí aktivovat mechanismy sebeobrany* pleti, posiluje její odolnost a stimuluje její přirozenou sílu*, takže pleť vypadá déle mladší. Péče funguje ve formě komplexního ochranného štítu, a to na dvou úrovních – fyzikální a biologické.

Fyzikální štít poskytuje komplexní ochranu na povrchu pleti, a to od UVA a UVB záření* ve formě zapouzdřených filtrů, které nepronikají do pokožky**/***. Biologický štít stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti tím, že posiluje bariérovou funkci pokožky. Aktivuje tak schopnost její sebeobrany, a omezuje škodlivé účinky znečišťujících látek*** a UV záření*. Zároveň zlepšuje hustotu pleti a vyhlazuje ji.

Krom toho krém All Day All Year obsahuje aktivní látky a ingredience jako například: 

Polysacharidy z proskurníku: zabraňují ulpívání škodlivin
Výtažek z myrty: neutralizuje škodliviny
Výtažek ze sezamových semínek: posiluje bariérovou funkci
Výtažek z pampelišky: omezuje škodlivé účinky znečišťujících látek a UV záření
Výtažek z jerlínu japonského: stimuluje antioxidační obranyschopnost
Výtažek z listů vrby bílé: působí proti kolagenáze a elastáze a stimuluje syntézu kolagenu
Adenosin: působí proti vráskám
Glycerin rostlinného původu: hydratuje
Bambucké máslo: vyživuje, zklidňuje a regeneruje

* zkouška in vitro
** více než 99 % filtrů zůstává na povrchu pokožky
*** zkouška ex vivo Posiluje obranyschopnost pleti*. Pleť je příjemně hladší a jemnější. Hlubší i jemné vrásky jsou vyhlazeny, zlepšuje se hustota pleti. Je krásnější, zářivější a vypadá déle mladší.

Výherkyní se stává:

ANNA MIKUŠOVÁ, ŽATEC


Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu