New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Srpnové číslo Harper's Bazaar je právě v prodeji!

Jaké články si nesmíte nechat ujít?
Redakce Harper's Bazaar
——
14. července 2022

Dopamine dressing

Postpandemický svět zaplavují dvacet let staré Y2K trendy a kolekce mířící na generaci Z. Pravdou však je, že i „dospělý minimalismus“ se otřásá v základech a s létem se naplňuje předpověď, se kterou zkraje roku přišla sociální síť Pinterest: jedním z největších trendů tohoto roku bude dopamine dressing čili oblečení, které svými barvami a vzory rozjasňuje i náladu. Však si to všichni zasloužíme.

Všechny krásy světa

Ve španělské metropoli představil klenotnický dům Cartier novou kolekci vysoké šperkařiny Beautés du Monde. Jedinečná spojení drahých kamenů v netradičních kombinacích pro tuto značku a sofistikovaná zlatnická práce měly úspěch. Stojí za ním kreativní ředitelka Jacqueline Karachi.

Letní povídky

K létu patří slunce, voda a... čtení! Čtyři úspěšné autorky sepsaly pro srpnový Harper’s Bazaar příběhy o ženách, před kterými se objeví nečekané výzvy.

Terapie k pohodě 

Stresu se dá nejlépe zbavit prostřednictvím těla. Zaměřte se proto na své smysly a vyzkoušejte metody, které dovedou navodit rychlý pocit spokojenosti. Počechráte u nich sluch a užijete si netradiční dotek.

Nekončící hravost

Fotografka Bára Prášilová vydává knihu Circles, která je průřezem její tvorbou za posledních patnáct let. Vidět pohromadě její snímky je jako výlet do sna.

Předplaťte si Harper’s Bazaar na celý rok!

Aktuálně od 14. 7. 2022 k ročnímu předplatnému za 1 129 Kč získáte jako dárek INSIBÉ Inside beauty lab kúru v hodnotě 1 960 Kč.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu