Art

Soul Mates: Nové, listopadové číslo Harper's Bazaar právě v prodeji!

Nové číslo s exkluzivními fotografiemi svatby Báry Podzimkové a Alberta Černého je tu! Na co všechno se ještě můžete těšit?
Redakce Harper's Bazaar
——
12. října 2022

Foto: Hana Knížová

Poklady Královny

Svět opustila nejznámější královna v moderních dějinách. Mnoho toho Alžběta II. na veřejnosti kromě oficiálních prohlášení neřekla, přesto detaily z jejího života zpracovaly nesčetné knihy, filmy a seriály. Známy byly i její nejoblíbenější šperky, z nichž příběh každého by vydal na samostatný román.


3 strong voices 

Jaké jsou příběhy těch nejkreativnějších hlav módního světa? Co jim právě běží hlavou? Kreativní ředitel módního domu Valentino Pierpaolo Piccioli představil v Římě svoji kolekci jako manifest lidskosti. Miuccia Prada vypráví, jak z jednoho drobného kousku oblečení může vzniknout světový hit. A Nicolas Ghesquière, kreativní ředitel Louis Vuitton přestavuje svoji nejúspěšnější a nejoblíbenšjší kolekci vůbec.


Když žena najde ženu 

Dovedete si představit, že se po dvaceti letech spokojeného vztahu zamilujete? A že se zamilujete do ženy? Není to žádný neobvyklý scénář, to, že přeformátujete svou sexuální orientaci, se může stát kdykoli.

Dotknout se sebe 

Minimálně zmiňovaný detail, který často provází už tak dost náročnou onkologickou léčbu, je nežádoucí dopad na kůži. Proti tomu však lze vlastními silami účinně zasáhnout.


Aby tělo mohlo dělat svou práci

O nové knize, osvědčených pravidlech pro pevné zdraví a o tom, jak mluvit s dospívajícími dcerami o ideálu krásy, s nutriční specialistkou Gabrielou Peacock.

Od 13. 10. nově k ročnímu předplatnému za 1 129 Kč získáte jako dárek sadu The Ritual Of Ayurvedy Velikost L v hodnotě 1 290 Kč.


Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu