Art

O krok dál: Únorové číslo Harper's Bazaar právě v prodeji

Svatební speciál, Nekompromisní upřímnost mezi ženami a beauty terapie roku. Na co dalšího se můžete v novém čísle těšit?
Redakce Harper's Bazaar
——
18. ledna 2023

Foto: Matúš Tóth

Alessandro Michele: perly, mašle a prokletí básníci

Pozici kreativního ředitele značky Gucci opustil jeden z nejtalentovanějších návrhářů současnosti. Jak se mu podařilo z podivnosti udělat nejžhavější trend a proč o své místo na módním olympu nevyhnutelně musel přijít.


Nová místa, nové nápady 

Vítejte u průvodce splněnými sny a nedávno otevřenými prostory s vysokou koncentrací talentu. Najdete v něm pestrobarevné šperkařství, pekárnu vonící po mýdle i ateliér prodchnutý ženskou tvůrčí energií.


Nechtěla jsem nic říkat, ale...

Jsou přátelé od toho, aby k nám byli vždy nekompromisně upřímní? Nebo od nich čekáme spíš bezpodmínečnou podporu?


S myslí zajedno 

Jste připraveni s odblokováním bolístek po těle i na vlnu emocí, která se u některých blahodárných masážních, respektive terapeutických technik může spustit?


Duše severu

Na Špicberkách se člověk nachází až na posledním místě. Je to říše ledních medvědů, polárních lišek, papuchalků a nevýslovné, ale životu nebezpečné krásy.

Od 19. 1. nově k předplatnému na 1 rok za 1 129 Kč získáte jako dárek Yvaine Lemon Yvanky – cucavé tablety s kolagenem a vitamínem C pro krásnou pleť, vlasy a nehty v hodnotě 1 290 Kč.
Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu