Art

Skincare speciál: Květnové číslo HARPER'S BAZAAR je právě v prodeji

To nejlepší z jarních trendů či nástup tichého luxusu. Na co dalšího se můžete v novém čísle těšit?
Redakce
——
12. dubna 2023

Jakub Gulyás

Tvář budoucnosti

Jakým směrem se budou v následujících letech ubírat trendy v péči o pleť a s nimi i celý kosmetický průmysl? Přinášíme myšlenky, názory a předpovědi těch nejpovolanějších odborníků.

Plánované zmizení

Než začne slunce velet v plné síle, máte prostor vyřešit, jakým způsobem se zbavíte nechtěných chloupků kdekoli po těle. Metod existuje celá řada, rozhoduje spíše, kolik času nebo financí jste ochotná investovat a váš práh bolesti.

Vůně mládí a radosti ze života

Kanadská herečka Whitney Peak se stala tváří parfému Coco Mademoiselle. Proč je pro tuto roli dokonalá a co udělalo z této vůně legendu, prozrazuje Olivier Polge, parfumér domu Chanel.

Výstavní zadek

Chvíle pravdy, která odhalí vaše boky a zadeček, se nekompromisně přiblížila. Pokud víte, že k dokonalosti ještě krůček chybí, možná vás nasměrují naše zkušenosti a zážitky z testování nejefektivnějších přístrojových ošetření.

O emocích a snech

„Parfém je paměť. Jsou to vzpomínky, nosem si pamatujeme nejintenzivněji a nejpřesněji.“ Jemně se usmívá. Parfumér a ve volném čase tanečník Théo Belmas. Vystudoval obojí a oboje mu jde skvěle. Francouzský parfumér se stal novým nosem zavedené české značky Pigmentarium.

Tančit a udržet balanc

Některým květinám sluší sivá tuš, mnohým dospělým prospěje návrat do dětství a výlet, který místo turistických známek nabídne zážitek.

Nově k předplatnému na 1 rok za 1 129 Kč získáte jako dárek řadu Sensibio Bioderma v hodnotě 1457 Kč.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu