Art

Nejlepší podcasty roku

Rok 2022 je oficiálně za námi – pojďme se podívat na nejpopulárnější podcasty ze série Harper's Bazaar Big Questions.
Redakce Harper's Bazaar
——
2. ledna 2023

V polovině roku jsme pro své čtenářky odstartovali podcast Big Questions, kde jsme se rozhodli věnovat tématům, která nás všechny zajímají, ale nevíme, jak se na ně zeptat.  Rozhodli jsme se bořit mýty a detabuizovat důležitá témata společně s našimi unikátními hosty, kteří jsou profesionály ve svých oborech.

Vždy aktuální a nevyčerpatelné téma menopauzy jsme otevřeli s modelkou a dlouholetou přispěvatelkou do Harper's Bazaar – Danielou Peštovou. Podělila se s námi o to, jak toto období prožívá a jak moc ovlivňuje nejen naše tělo, ale i náš duševní stav a naše vztahy.

S Terezou Nagyovou jsme se pobavili o tématu body positivity, které se nemusí nutně týkat pouze otázky dokonalých proporcí, ale i zdravého těla. K body positivity patří i životní síla, odvaha a sebevědomí.

Taje zdravé pleti a látky, které jí napomáhají k udržení přirozené krásy, jsme řešili s dermatoložkou Lucií Rajskou. Ta nám odhalila látky, po kterých naše pleť touží, a také jak je důležité nepodceňovat malé prohřešky. Naše pleť si je totiž velmi dobře pamatuje.

O tom, jak dozrát k lásce k sobě samé, jsme si otevřeně popovídali s herečkou Jitkou Schneiderovou. Prozradila nám svou rutinu a (ne tak zcela) tajné rituály, které ji udržují spokojenou a šťastnou.

Mnoho nových podcastů nás čeká i v novém roce. Hned v dalším podcastu na téma sex nám Vendula Šmídke Kociánová prozradí tři (nebo vlastně čtyři) fáze vztahu, které si musíme užít (nebo je alespoň prožít). Jde o vztahy s mužem Vykopávačem, Čističem a Laskačem. Na novou epizodu se můžete těšit již tento čtvrtek.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu