ICONS 2023: Nové číslo Harper's Bazaar právě v prodeji
Art

ICONS 2023: Nové číslo Harper's Bazaar právě v prodeji

Nové tváře, které hýbou světem, interview s Alenou Šeredovou a velký pro-aging speciál tohoto roku. Na co všechno se můžete těšit?
Redakce Harper's Bazaar
——
13. září 2023

Foto: Donari Braxton

Zrození generace paradoxů

Jaká je nastupující generace nových zákazníků, která bude určovat chod módního byznysu na příštích několik desítek let? Nad tím, co ji definuje a odkud vzešla, se zamýšlí módní historička Jana Máchalová.

Alexandre Vassiliev: Haute couture ztrácí svou exkluzivitu

Interview se sběratelem a módním historikem Alexandrem Vassilievem o tom, jak se buduje jedna z největších soukromých módních sbírek na světě a jak se archivním kusům vrací jejich původní lesk.

Srdeční záležitost

Česko-americký hudebník, varhaník Ondřej Pivec létá po celém světě na turné s Gregorym Porterem, komponuje a produkuje. Pro Harper’s Bazaar popsal, jak se za jazzem odchází do New Yorku, jak vypadá ten správný telefonát a jak se sní člověku, kterému už se obří kariérní sny splnily.

Na umírání je času dost

Kristina Kim, CEO online marketingové agentury The Social Sense Media a naše přispěvatelka, pro Harper’s Bazaar píše pokračování svého příběhu o životě s rakovinou. A také o tom, kdy je mysl vlastně zdravá, jak si vysnít místo u oceánu a co člověka napadne ve frontě na kávu.

Daniela Peštová: Co vám poví sen

Nastane někdy doba, kdy pro-aging už nebude všudypřítomné téma a my si budeme prostě jen tak žít a stárnout? A byli bychom v takovém světě spokojenější? 

Velký pro-aging speciál: naučte se kouzlit s časem

Změnám na kráse, které s sebou přináší věk, můžete buďto ze všech sil vzdorovat, přiměřeně je zmizíkovat, anebo je jednoduše tolerovat. V našem pro-age speciálu najdete tipy a návody, které vám umožní přijmout vámi vybranou strategii bez obav a s grácií.

ICONS 2023

Osoby v letošním profilu ikon jsou lidé, nás dokážou uchvátit, propojit, pobavit, dojmout, probudit v nás posedlost a inspirovat nás naléhavostí, kterou právě oni vnášejí do své práce. Nejenže mluví k věci, oni ji pomáhají definovat a dávají ji význam.

Alena Šeredová: Na štěstí musí být

Příběh Aleny Šeredové prožívala prožívala celá Itálie. Italská celebrita českého původu, modelka a herečka, která si nejdříve vzala za muže fotbalovou modlu Itálie, a když se manželství rozpadlo, vdala se za dědice další ikonické značky téhle země, je nejen Itálii velkou ženskou inspirací. Za každých okolností zůstala nezávislá, velkorysá a optimistická.

Špachtlí zachycené emoce

Elena Gual patří v současnosti k nejsledovanějším výtvarným umělkyním a o její díla stojí řada respektovaných sběratelů. Se španělskou malířkou o inspiraci, technice i jejích snech mluvila pro Harper’s Bazaar Martina Lowe.

Od 14. 9. 2023 nově k předplatnému na 1 rok za 1 129 Kč získáte jako dárek měsíční balení Oslo Skin Lab The Glow v hodnotě 1 356 Kč.


Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu