Art

Fashion event DOTEK představí mladé talenty

Jedenáctý ročník zlínského DOTEKu představí nabitý program složený z workshopů, módní přehlídky s charitativní aukcí a afterparty pro všechny příznivce české designové tvorby.
Redakce Harper's Bazaar
——
12. března 2023

Foto: Vojtěch Plhák

Milovníky módy a designu čeká v sobotu 18. března 2023 již jedenáctý ročník Fashion Eventu Dotek. Ten se odehraje letos v 61. budově Svitu ve Zlíně.  Akci jako každý rok připravují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kteří jedenáctý ročník využijí k představení nového dlouhodobého konceptu – zaměření na studenty a studentský design.

Ve 13 hodin program zahájí edukativní workshopy kreativní produkce s Ivonou Petružálkovou nebo digitálního navrhování s Žil Julií Vostálovou a již od 19:00 proběhne slavnostní galavečer s módní přehlídkou. Na té se představí 12 kolekcí studentů ze Slovenska a Velké Británie. Na módní přehlídku již tradičně volně naváže charitativní aukce, která podpoří chod neziskové organizace Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

Charitativní aukce potěší sběratele českého i slovenského designu. Vybírat bude možné z designového skla, obrazů, módních doplňků a oděvů. Aukcí i celým večerem hosty provedou novinářky Hana Řičicová a Linda Bartošová. Na galavečer na stejné adrese volně naváže i afterparty, která dá prostor mladým hudebním talentům z Brna, Zlína a jeho okolí, jako jsou Rainer, Fitness3200, SERB686. Headlinerem celé party bude český DJ Jakub Strach, známý pod uměleckým jménem NobodyListen. Katalog dražených předmětů společně s novinkami průběžně bude průběžně představován na facebookových a instagramových stránkách akce.

Vstupenky na módní přehlídku i afterparty je možné zakoupit až do půlnoci 17. března 2023 na GoOut.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu