Revoluční řešení ve formování postavy od Emsculpt Neo

Emsculpt Neo EDGE si zamilovala Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Megan Fox i mnoho dalších celebrit. Revoluční přístroj nyní představuje novinku, kterou nabízí v prestižní klinice BE ELITE CLINIC, a to v podobě komlexního formování nejžádanější partie žen i mužů: BŘICHA.
komerční článek
——
5. října 2022

BE ELITE CLINIC

patří mezi nejoblíbenější místa všech milovníků krásy v České a Slovenské republice. Za prestižní klinikou stojí MUDr. Monika Kavková, mezinárodně uznávaná certifikovaná odbornice na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu. O tom, že její profese je zároveň její největší vášní, vás přesvědčí portfolio plné nejlepších ošetření z celého světa respektující aktuální trendy. Majitelka a vedoucí lékařka MUDr. Monika Kavková, která je autorkou unikátních liftingových technik, jež se pod hlavičkou Kavkova Pattern provádějí po celém světe, s velkou pečlivostí sleduje dění ve svém oboru a vždy aktivně vyhledává také ty nejlepší a nejúčinnější přístroje a představuje je svým klientům. Jedním z nich je i EMSCULPT NEO. Určitě jste o něm už od nás slyšeli. Zázračný přístroj, který de facto mění tuk ve svaly. Přístroj, který byl schopný ošetřit až 9 lokalit lidského těla u žen i mužů, přichází s revolučním vylepšením pro ošetření další lokality.

Beyond the EDGE 

Moc dobře víme, že mít perfektní bříško není jen tak. Tato partie vyžaduje neskutečnou dřinu. Super vyvážený jídelníček, nejlepší fitness trenéry ve městě, a ani to bohužel není zárukou výsledku. Podle posledních průzkumů vzhled břicha řeší neuvěřitelných 69 % žen a 52 % mužů, což z něj činí nejžádanější partii pro tvarování těla. I to je důvodem, proč vývojový tým BTL vyvinul upgrade přístroje EMSCULPT NEO, aplikátor EDGE, který vám konečně dopomůže k perfektně a komplexně vytvarovanému břichu. A to bez nutnosti invazivního zákroku!

„BE ELITE CLINIC jako jediná v České republice a jako jedna z 10 na světě nabízí zbrusu nové ošetření od EMSCULPT NEO EDGE na formování břišního svalstva.“

BE ELITE CLINIC je navíc poctěna, že bude jedním z deseti pracovišť na celém světě, které vám tuto revoluční novinku představí. Už se těšíte stejně jako my?! Věřte, že to bude stát za to, neboť jedinečný aplikátor EDGE působí na příčný a šikmý sval břišní zároveň. Což v překladu znamená, že vám doslova vysoustruží nejenom příčný sval břišní, ale i problematická „madla lásky“, která je prakticky nemožné vytvarovat přirozenou cestou a často nám zůstávají i po výrazné redukci hmotnosti. EDGE je opravdový game changer, který vás ušetří liposukce či kryolipolýzy. Zcela neinvazivní cestou přinese úžasné výsledky, díky kterým na svoje břicho budete pyšní jako nikdy dříve!

Speciální aplikátor EDGE je o polovinu větší než standardní aplikátor na břicho, stehna, zadeček, lýtka nebo paže. Díky svému ergonomickému tvaru si poradí i s komplexními partiemi šikmého břišního svalstva, jež byly doposud opomíjeny a které bývají kvůli výskytu tukových zásob s vyšší odolností a většímu množství velkých svalových skupin často rezistentní. EDGE je skutečně inovativním řešením. Jako jediný přístroj ošetřuje celé příčné, ale i šikmé břišní svalstvo a současně řeší tukové zásoby i svaly. Během jediné procedury EMSCULPT NEO EDGE tak ošetříte celou partii břicha včetně „madel lásky“. Stejně jako u kterékoli jiné oblasti je podle protokolu EMSCULPT NEO k maximálnímu výsledku zapotřebí absolvovat kúru čtyř ošetření s týdenním rozestupem.

EMSCULPT NEO 

Zamilovala si ho Kim Kardashian, Jennifer Lopez i Megan Fox. Revoluční přístroj pro redukci tuku, zpevnění těla a formování postavy zároveň, který ve světě nemá konkurenci. Do České republiky ho přivezla BE ELITE CLINIC jako jedno z prvních pracovišť, a tak dobře víme, jak moc si jeho účinky zamilovala i tuzemská klientela.

Za neuvěřitelnými výsledky stojí kombinace vysoce intenzivních magnetických impulzů (HIFEM) a vysokofrekvenční energie (RF). O úspěšnosti tohoto přístroje svědčí i fakt, že dosáhl počtu jednoho milionu ošetření nejrychleji na světě, neboť jako jediný umí budovat svalovou hmotu, zatímco spaluje tuk, a tím formuje postavu. Jak je to možné? EMSCULPT NEO generuje tisíce svalových kontrakcí, takzvaných suprakontrakcí, kterých nelze dosáhnout ani při intenzivním tréninku. V závislosti na ošetřované oblasti je pouhé jedno ošetření ekvivalentem neuvěřitelných 20 000 kliků, dřepů, sedů–lehů či např. shybů.

Během neinvazivního ošetření se můžeme zaměřit na požadované partie, jako jsou břicho, paže, hýždě, stehna, boky i lýtka. Takže ať už toužíte po kulatém zadečku, jako má Jennifer Lopez, nebo štíhlém pasu, kterým se pyšní Kim Kardashian, máme pro vás dobrou zprávu. Všechno je možné. Klinické studie dokázaly, že se v průběhu ošetření EMSCULPT NEO zvyšuje nejen velikost svalových buněk a vláken, ale i jejich počet, což vede ke zvětšení svalového objemu v průměru o 25 %.

Objednat se můžete na 770 102 300 nebo beeliteclinic.cz. Budeme se na vás těšit!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu