Beauty bag Karolíny Chomistek

Jaká jsou #PROAGING tajemství krásy slovenské modelky a influencerky Karolíny Chomistek? Objevte (a zamilujte si) je společně s námi…
Petra Štěpánková
——
15. srpna 2023

Foto: Lucie Desmont

Věnuje se především tvorbě kontentu na svých sociálních sítích, stejně intenzivně se ale zajímá také o kosmetické produkty, které jí zpříjemňují a zároveň zjednodušují její každodenní bytí. Jak vypadá kosmetická taštička ženy, která má pleťové ritualy v malíčku?

Správná volba kolagenu zdá se býti alfou a omegou všeho – a své o tom ví i Karolína. Krásné vlasy, nehty, ale i pleť jde s užíváním kolagenu ruku v ruce. Ne jinak je tomu se séry, která podpoří zdravý vzhled a elasticitu pleti. Obzvlášť v létě oceňuje Karolína lehkou strukturu, kterou séra mohou nabídnout, a zároveň díky nim odlehčuje pleti. Perfektním doplňkem v péči o pleť je podle modelky také Lotion P50W od Biologique Recherche, které dokáže pleť udržet v přirozeném pH. Před létem však nezapomíná ani na krémy s UV faktorem od stejné značky či balzám na rty s voskovou strukturou. Ten nepožívá pouze jako balzám, ale také jako lesk na rty či jako krém na ruce během zimních měsíců. Vlasy jsou korunou krásy, a tak ani ty neponechává Karolína náhodě a věnuje jim řádnou péči. Již spoustu let se spoléhá na zlatý olej od značky Kérastase, který používá jak na suché, tak na mokré kadeře. Ten jí dopřává potřebnou hydrataci a výživu a také pomůže docílit dlouhotrvajícího stylingu.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu