Harper's Bazaar Big Questions: O tom, jak se vyrovnat s pochybnostmi sama o sobě s herečkou Natašou Bednářovou

V rámci tématu body positivity jsme si povídali o tom, kudy vede cesta k sebepřijetí. Jak se vyrovnat s pochybnostmi sama o sobě a jak se naučit reflektovat své strachy. O škatulkování těla podle váhy. A také o problémech se štítnou žlázou, které mohou stát za mnohými potížemi a ani to nemusíme vědět.
Redakce Harper's Bazaar
——
11. srpna 2022

PHOTO BY RYON

Nataša Bednářová je herečka, která působí v několika českých divadlech, objevuje se i v rozhlase, dělá stand-upy a na Instagramu ji můžete sledovat jako @moravianskavenusa. „Vesměs mi přicházejí komediální role, byť bych se z takových rolí časem ráda vymanila. V aktuální hře, kterou uvádíme ve Švandově divadle, Ecce Homo Homolka, hraju babi Homolkovou, ženu o dvě generace starší. Když dělám autorské divadlo, také se mi do něj vždycky vloudí vtip. Jsem tedy jasná komediální herečka, ale ráda bych si v budoucnu zkusila i dramatičtější role. V každé roli ale platí, že se v herectví můžeme svým způsobem skrýt,“ říká Nataša Bednářová. Sebevědomí, které jí propůjčuje jeviště, někdy v civilu těžko hledá. Možná o to víc, protože herecká profese je o srovnávání. I když by ráda řekla, že je úžasně sebevědomá a spokojená, někdy cestu k vlastnímu sebepřijetí musí hledat.

Optikou ženy s křivkami se na trend body positivity dívá poněkud příkře. „Přitom já vím, že nadváha není v pořádku. Mantry, že každá jsme královna, postrádají hloubku. Jen vím, že když je člověk sám se sebou v pořádku, nepotřebuje o sobě mluvit,“ říká Nataša Bednářová. Herečka, která otevřeně mluví o kultu svého těla a o tom, kdy si připadá doopravdy krásná.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu