Big Questions o tom, jak nás aromaterapie a ájurvéda provede létem

Vrcholné léto vnímáme pocitově jako chvíle, kdy nás nic netíží, kdy máme hodně energie a chceme si užívat. Jenže co když se právě o prázdninách cítíme vyčerpaně až smutně? Zkuste si pomoci jemnými metodami, které se osvědčily v ájurvédě a v aromaterapii.
Redakce Harper's Bazaar
——
27. července 2023

Foto: Denisa Szynkaruk

Do letních díků podcastu Big Questions jsme pozvali jogínku a odbornici na ájurvédu Soňu Audesovou, která vede vlastní studio Med-i-yoga, a zaměřuje se v něm na individuální přístup k tělu. Kombinuje přístupy nejen z jógy, ale i z ájurvédy. Věří, že tradiční moudrost a ájurvédské metody mohou zlepšit i náš moderní život. Poradí, kdy zpomalit, jak se starat o tělo a o duši, jak cestovat, abychom se zbytečně nestresovali, a co dělat každý den, abychom se cítili dobře dnes i zítra.

Druhou odbornicí v našem podcastu je Kateřina Kloudová, zakladatelka Aroma ateliéru. Je aromaterapeutkou a parfumérkou. Tvoří parfémy na míru z botanických esencí i produkty péče o pleť, pořádá workshopy a zážitkové kurzy. Nejen na sobě osobně si ověřila, že vůně dokáží víc než jen potěšit smysly. Dokáží ukonejšit smutnou duši i uzdravit tělo. I tom se dozvíte v nových dílech podcastu Big Questions.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu