Znáte kouzlo značky DEDON?

Novinky roku 2022 značky DEDON přinášejí svěží nádech outdoorového nábytku. Nové kolekce byly vytvořeny se světově uznávanými návrháři a tkalcovskými mistry na Filipínách. S novými produkty pro rok 2022 se tak můžete vrátit zpět ke kořenům.
komerční článek
——
14. března 2022

Foto: archiv klienta

PAROS není jen pohovka, ale ostrov bezpečí uprostřed oceánu

PAROS od Jean-Marie Massauda představuje klasickou kolekci DEDON s moderním nádechem. Velkorysé proporce, přítomnost pohodlí a luxusu této tkané modulární sestavy se vrací ke kořenům značky.

Speciální vlákno zařadilo PAROS do samostatné třídy. Rustikální, rafinovaný, nadčasový, a přesto moderní. Takový je PAROS; venkovní kolekce, která se stává součástí rodiny.

ROII, lehká váha, dynamika a flexibilita

ROII od Benjamina Bauma vyjadřuje zcela přímočaře DNA značky DEDON. Celotkaná kolekce zahrnuje židle, křesla a loungová křesla, která kombinují dva výrazné styly tkaní a poutavý mix barev, textur a vzorů.

Kolekce ROII je stejná doma na pláži jako na městské terase nebo u bazénu.

Její lehkost umožňuje dobré skladování a přesouvání z místa na místo. ROII je tam, kde ho zkrátka potřebujete. Navíc spojuje lidi od rána do noci.

BELLMONDE kolekce od Henrika Pedersena, jednoduchá elegance

DEDON zde představuje současný design. Jídelní stůl funguje úžasně v kombinaci s jakýmkoliv jiným prvkem značky.

Sestava sestává z židlí a jídelního stolu, tedy základu pro rodinná a přátelská setkání, a přináší určitou lehkost bytí.

Jídelní kout na zahradu, terasu nebo do zimní zahrady je navržený s lehkostí a pohodlím.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu