When in Andaz…

Hotel, který okouzlí všechny smysly.
komerční článek
——
2. června 2022

Zdroj: Hotel Andaz

V Praze se nedávno otevřel první, luxusní lifestylový hotel Andaz, který je součástí americké hotelové sítě Hyatta. Nachází se přímo na Senovážném návěstí, v bývalé památkově chráněné budově Cukrovarnického paláce. Svým hostům nabízí jedinečnou atmosféru, spojující mystickou historii s moderními trendy. Unikátní design byl inspirován mýty a legendami české historie, přičemž prezentuje díla českých umělců i bohatý řemeslný odkaz naší země. Základem umělecké vize, za níž stojí designové studio Brime Robbins bylo propojení lokální kultury se světovým designem. A proto bez ohledu na to, odkud hosté pochází, se vždy budou cítit jako doma. Interiér hotelu Andaz tak není izolovaným prostorem, nýbrž organickou součástí svého okolí, s nímž je v přímé interakci.

Kromě 152 pokojů, 24 apartmánů a 5 velkoryse dimenzovaných prostorů, které skvěle poslouží pro pořádání akcí nejrůznějšího druhu, je součástí hotelu také samostatná restauraci ZEM a bar MEZ. Ty mohou navštívit jak hosté hotelu, tak i všichni milovníci kulinářského umění, kteří prahnou po unikátním, gastronomickém zážitku. Avantgardní česká bistronomie nabídne hostům vysoce kvalitní, lokální suroviny zpracované do podoby české klasiky, jejíž koncept byl pro restauraci navržen uznávaným kulinářským mistrem Richardem Bielikem. Bar MEZ zas představuje ultimátní „place to be” pro ty, kteří hledají oázu klidu plnou inspirace – zdejší koktejly totiž vymýšlí vrchní mixologist Daniel Prokeš.

V neposlední řadě hotel Andaz nabízí i pětihvězdičkovou relaxační zónu, kde si hosté budou moci vychutnat saunu, páru, posilovnu a také unikátní Klara Rott The Spa. Nic nepotěší tělo tak, jako ošetření obličeje i celého těla s luxusní, českou bio kosmetikou Klara Rott, kterou navíc hosté hotelu najdou i ve svých pokojích.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu