Vánoční inspirace. Dárky, které se vyplatí a neskončí v koši

Vánoce se blíží a s nimi i neodkladná povinnost – nákup dárků. Umět odhadnout vkus, potřeby a zájmy obdarovávaného může být dosti náročné a rozbalování pod stromečkem tak často končí naprostým fiaskem. Vánoční dárky přitom nemusí být jen nepraktické zboží, které skončí v koši. Při výběru správných produktů se z vás může stát ten nejlepší Ježíšek, který potěší každého člena rodiny.
komerční článek
——
15. listopadu 2022

Samsung

Vsaďte na inovace i design

Novým Galaxy Z Flip4 uděláte radost všem kreativním duším milujícím originalitu a design. Tento skládací telefon s ohebným displejem od Samsungu umožňuje zachytávat jedinečné snímky z různých úhlů, a to dokonce bez použití rukou. Ultraširokoúhlý fotoaparát navíc zajistí perfektně ostré fotky ve dne i v noci.

Na cvičení i sledování zdraví

Pokud máte obdarovat někoho, kdo se stará se o své zdraví, není lepšího dárku než chytrých hodinek. Samsung Galaxy Watch5 umí pokročile změřit složení těla, detailně monitorovat vše, co se děje s jeho nositelem ve dne i v noci a na základě toho ho provázet směrem ke zdravému životu.

Potěší milovníky filmů i gamery

Je dobře známo, že kvalitní televize může naprosto změnit zážitek ze sledování filmů i hraní. QD-OLED TV nabízí bezkonkurenční hlubokou černou, čistou bílou i plné odstíny živých barev. V kombinaci s vylepšením pohybu a reproduktory Dolby Atmos jsou tak hráči plně ponořeni do akce. A díky novému Game Passu přímo v televizoru si navíc každý gamer může užít stovky her pro Xbox i bez samotné konzole.

Chladnička na míru

chladničkou Bespoke od Samsungu bude každá kuchyně stylová. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat a vytvořit tak chladničku na míru dle potřeb a vkusu obdarovávaného. Technologie SpaceMax zajišťuje větší objem chladničky i přes stejnou hloubku a inovativní funkce Humadity a Optimal Fresh + se postará o to, že všechny potraviny zůstanou až 2x déle svěží, čerstvé a šťavnaté.

Na velké množství souborů i fotek

Udělejte svým příbuzným laskavost a pomozte jim bezpečně uchovat všechny vzpomínky. Ohromná 1–2TB kapacita Externího SSD T7 Shield disku zvládne pojmout všechny velké soubory i fotografie. Disk je navíc vysoce odolný proti vodě, prachu i pádu z výšky až 3 metrů.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu