Týdenní horoskop 17.10.-23.10.2022

„Jsem váha, proto potřebuji v životě mít rovnováhu a stabilitu!“ - Laura Regan
Robert Policar
——
16. října 2022

Berani

Můžete toho hodně vykonat, a proto nic důležitého neodkládejte. Neberte si osobně nepředvídatelné chování vašich bližních a zaměřujte se neustále na to, co je dobré. V žádném případě nepolevujte v naplňování vašich dlouhodobých záměrů. 


Býci

Zaměřte se na rozvíjení a prohlubování intimity s vaším stávajícím partnerem. Otevřete své sexuální kanály a objevujte nové dimenze prožívání. Ve svém zaměstnání se nevyhýbejte inovacím. Vyzkoušejte jógu, tantru nebo tanec. 


Blíženci

Můžete toho hodně vykonat. Jediné, čemu se bedlivě vyhýbejte, je rozebírání stinných stránek ostatních i těch vašich. Mějte odvahu se někomu svěřit s něčím, za co se stydíte nebo s čím zápasíte. Sami naslouchejte těm, kteří mají problémy a společně hledejte řešení. 


Raci

Je ideální čas začít harmonizovat náročné vztahy z vaší minulosti nebo současnosti. V žádném případě se neuzavírejte do svého nitra přespříliš, protože to by mohlo být opravdu náročné. Dovolte si nějakou dobrou terapii, masáž nebo častěji meditujte. 


Lvi

Dejte průchod své vášni a rozhodněte se posílit vaše vztahy. Překvapte partnera něčím novým a zaměřte se především na jeho dobré stránky, přestože teď mohou vyplouvat ty horší. Sami nastavte určitým lidem hranice, abyste se všichni mohli cítit o něco lépe. 


Panny

Zamyslete se nad kvalitou myšlenek, které vám hlavou plynou nejčastěji. Jsou to myšlenky lásky nebo přílišné kritiky? Udělejte si ze své mysli spojence místo neustálého souzení, ke kterému můžete mít občas sklony. Pobývejte častěji v přítomnosti dobrých přátel. 


Váhy

Nosíte v sobě mnoho skvělých nápadů i způsobů řešení, které by mohly pomoci mnoha lidem kolem vás. Nebojte se učinit první krok směřující k akci. Nic neodkládejte, protože nečinnost oslabuje. Mějte odvahu učinit důležité životní rozhodnutí. 


Štíři

Pomalu, ale jistě začíná váš čas, kdy se posunete do dalšího ročního cyklu. Probuďte v sobě vášeň a poddejte se různým tvůrčím impulsům, které mohou přicházet ve zvýšené intenzitě. Otevřete své sexuální kanály a radujte se ze všech tvůrčích aktivit. 


Střelci

Vnášejte radost a optimismus tam, kde sdílí pochybnosti a beznaděj. Naučte se ještě lépe pracovat se svou vnitřní energií. V tom vám mohou pomoci různé duchovní systémy, které jsou na něco takového uzpůsobeny. Vyzkoušejte jógu, tantru nebo čchi-kung.


Kozorozi

Udržte si ve všem jak dobrý záměr, tak víru v lepší budoucnost. V práci se může dařit, a tak se do ní s plnou vervou pusťte. Nepochybujte o svých dovednostech a buďte odvážnější ve svém projevu. Lidé si vás na první pohled nemusí všimnout, a to je škoda. 


Vodnáři

Vyhýbejte se všem nejasným a manipulativním lidem. Nenechte si zkazit náladu tím, že někteří lidé nebudou jednat čestně. Zaměřujte se na pozitivní aspekty lidí kolem vás a uvidíte, že se rázem objeví i mnoho nových příležitostí.


Ryby

Ve vzduchu je cítit magie, kterou vy víceméně chápete a do jisté míry i ovládáte. Nezaplétejte se do příliš složitých vztahů, které by mohly být zdrojem zbytečného utrpení. Naopak se otevřete těm, které vám mají co nabídnout. Naučte se více pečovat o sebe sami.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu