Týdenní horoskop 30. 5. - 5. 6. 2022

„Jsem Blíženec, takže měním názory každý den." - Natalie Portman
Robert Policar
——
29. května 2022

Berani – Uvědomte si sílu své vlastní mysli. To, jakým způsobem smýšlíte, takovou realitu si později vytvoříte. Stále si připomínejte svou moc se od své mysli distancovat a své myšlenky utvářet. Naučte se aspoň pět minut rozvíjet své vnitřní ticho a více naslouchat.

Býci – Pokud máte potíže s nadváhou, pravidelně běhejte nebo se aspoň pravidelně procházejte lesem. V zaměstnání se zaměřte na rozmanité způsoby, jak se svými kolegy a klienty lépe komunikovat. Naučte se efektivněji využívat svých sociálních sítí.

Blíženci – Novoluní ve vašem znamení, které nastane hned v pondělí může nastartovat mnoho zajímavých nápadů a myšlenek, které budete mít tendenci ihned uskutečňovat. Důležité, pro okolí viditelné kroky však odložte na vhodnější dobu. Vše si zapisujte.

Raci – Více druhým naslouchejte a naučte se ještě lépe číst mezi řádky. Rozviňte své intuitivní schopnosti a nebojte se se svými nejbližšími mluvit o svých citových potřebách. Neočekávejte od druhých stejnou empatii a dejte jim dostatek času na rozmyšlenou.

Lvi – Obklopte se lidmi, se kterými si skvěle rozumíte a zorganizujte nějaké přátelské setkání, kde budete moci ukázat v tom nejlepším světle. Podpořte druhé nejen svou úžasnou přítomností, ale i radami, kterých máte k dispozici nespočet.

Panny – Zlepšete vztah ke svému fyzickému tělu a investujte nějakou finanční částku do svého seberozvoje. Pravidelně se dívejte do zrcadla a oceňte každou část vašeho těla. Co se týká zaměstnání, snažte se zlepšit své komunikační dovednosti, aby nevznikaly zmatky.

Váhy – Rozviňte sílu svých myšlenek a snažte se své nápady pravidelně zapisovat. Můžete si pořídit speciální zápisník, který budete mít vždy u sebe. Probuďte v sobě zájem o další studium, protože škola života tu bude pořád. Hledejte ty nejlepší učitele.

Štíři – Zaměřte se na kvalitu komunikace se svými nejbližšími. Odhalte trochu více ze svého nitra, abyste rozbili domněnky, které si někteří lidé o vás neustále vytvářejí. Nečekejte, že druzí rozvinou dostatečně své jasnozřivé schopnosti, aby vás hned pochopili beze slov.

Střelci – Pečlivě vnímejte tento týden účinky vašich slov. Miřte slovem přesně a udělejte z něj nástroj podpory, léčení a útěchy. Dodávejte druhým i sobě naději ve všech životních výzvách, před kterými stojíte. Dělejte vše s větší lehkostí a humorem.

Kozorozi – První část týdne se zamyslete nad tím, co nového byste se mohli naučit, abyste posílili svou pozici ve vašem zaměstnání. Je to další jazyk nebo jiná dovednost, která vám usnadní práci a poskytne více prostoru a času? Naslouchejte svému nitru a odpovědi přijdou.

Vodnáři – Posilte své sourozenecké nebo příbuzenské vztahy. Navštivte ty, které jste dlouho neviděli a vneste do své rozšířené rodiny více přátelství, tolerance i otevřenosti. Urovnejte spory svých příbuzných a nacházejte originální řešení, která pomohou všem.

Ryby – Popište svou nejhlubší životní touhu, kterou byste tento život chtěli zažít. Napište povídku, kde se vše uskuteční a v hlavní roli budete právě vy. Zaměřte se na detaily vašeho osobního příběhu, aby nejlépe vystihoval vaše nejniternější potřeby. Pak vše odevzdejte, aby se to mohlo uskutečnit.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu