Týdenní horoskop 23. 5. - 29. 5. 2022

„Jsem Blíženec, takže měním názory každý den." - Natalie Portman
Robert Policar
——
22. května 2022

Berani – Zapisujte si tento týden všechny zajímavé myšlenky, které k vám během dne přijdou. Sledujte různé možnosti, aniž byste něco soudili nebo posuzovali. Vyzkoušejte meditaci při chůzi a pročítejte si deník svých snů. Možná objevíte zajímavé souvislosti.

Býci – Častěji se procházejte nebo běhejte na čerstvém vzduchu. Naslouchejte svému nitru a zamyslete se nad tím, jak komunikujete se svým okolím. Naučte se lépe vyjadřovat slovy vaše pocity, aby vám druzí mohli lépe porozumět a následně i potěšit.

Blíženci – Vaše síla spočívá v tom, že dokážete propojovat nepropojitelné. Naučte se více sami sobě důvěřovat a méně pochybovat o sobě i druhých. Zaměřte se tento týden na naslouchání. Možná vás překvapí, že se toho dozvíte více, než pomocí obvyklých otázek.

Raci – Zlepšete svou komunikaci se svými rodinnými členy. Mluvte o svém vnitřním světě, aby vás vaši nejbližší měli možnost lépe poznat. Snažte se trávit více času v přírodě. Vyhledávejte místa, která jsou krásná, nebo ta, na která máte živé vzpomínky. Buďte vděční za vše, čím jste v životě prošli.

Lvi – Zkuste napsat svůj dosavadní životopis ve třetí osobě, abyste k sobě získali dostatečný odstup. Rozjímejte nad svým životem a zamyslete se nad tím, v čem spočívá vaše poslání. Své okolí podporujte mírnými a laskavými slovy. K sobě buďte rovněž vlídní. Pečujte o sebe.

Panny – Nastává čas vašemu vnitřnímu kritikovi zasadit ránu. Naučte se být k sobě nelítostně laskaví. Přijměte zcela svou mysl, tělo i duši. Uvědomte si svou krásu a oceňte sami sebe tak, jak nejlépe dovedete. Přestaňte se kritizovat a začněte si vážit sami sebe.

Váhy – Pokud vám v posledních dnech někdo citově ublížil, mějte odvahu o těchto věcech komunikovat. Možná došlo k nedorozumění, které mohlo postihnout obě strany. Pokud ne, můžete odpustit sobě, že jste včas nenastavili zdravé hranice. Kontaktujte staré přátele.

Štíři – Ponořte se hluboko do svého vnitřního světa a zkuste pojmenovat vaše nejhlubší stíny a obavy. Seberte jim moc tím, že do nich vnesete více světla. Dávejte si pozor, abyste svými hlubokými vhledy nevyvolali u druhých procesy, na které nejsou dosud připravení.

Střelci – Popřemýšlejte o tom, jaký další cizí jazyk byste se mohli naučit, abyste zažívali na vašich cestách ještě více svobody a naplnění. Zároveň si osvojujte již to, co jste se naučili. Opakování je matka moudrosti. Darujte druhým knihy, o kterých víte, že již číst nebudete.

Kozorozi – Věnujte více času tiché meditaci. Zejména se soustřeďte na naslouchání vašemu nitru, které již všechno intuitivně ví. Pobývejte častěji na čerstvém vzduchu a zkuste pravidelně běhat. Pracujte s afirmacemi a pozitivními prohlášeními, abyste viděli v životě více světla.

Vodnáři – Zamyslete se nad tím, jak zvěčnit své vlastní myšlenky. Můžete napsat knihu, kterou nutně nemusíte vydávat. I tak ji vaši potomci a možná svět ocení. Ozvěte se starým, věrným přátelům a vyměňujte si vzájemně své světonázory. Hlavně se příliš nedohadujte.

Ryby – Najděte nejstarší zápisník vašich snů. Nebo si na tyto sny vzpomeňte. Zamyslete se nad tím, jakým způsobem se splnily. Pracujte na svých komunikačních dovednostech a nebojte se své pocity pojmenovávat, přestože nikdy nemohou vystihnout jejich hloubku.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu