Týdenní horoskop 21.11.-27.11.2022

„Jsem Střelec a jednou z našich hlavních vlastností je, že jsme slepí optimisté.“ Taylor Swift
Robert Policar
——
20. listopadu 2022

Berani

Můžete pocítit velký příval energie a nadšení, což vám pomůže se vyrovnat s dlouhodobými výzvami, s nimiž se možná potýkáte. Pracujte se silou představivosti a zhmotněte si štěstí skrz zákon přitažlivosti. Důvěřujte své intuici a řiďte se jí. 


Býci

Otevřete se kontaktům ze zahraničí a spojte se s lidmi, se kterými si můžete navzájem pomoci ve vašich pracovních nebo obchodních plánech. Rozšiřte si obzory a učte se novým způsobům zacházení s penězi. Čím inovativnější budete, tím se otevře více příležitostí. 


Blíženci

Mějte odvahu u něčeho vytrvat. Tím se značně prohloubí vaše sebedůvěra. Najděte si dobré průvodce a učitele, kteří vám mohou značně urychlit vaši cestu za poznáním. Naučte se rozumět řeči vašich pocitů a více důvěřujte moudrosti svého těla. Častěji posilujte. 


Raci

Přestože máte silný vztah k místu, kde jste se narodili, mějte občas odvahu objevovat vzdálené kraje a kultury. Zamyslete se nad tím, čím a kým jste mohli být ve svých minulých životech. Jaké filmy a historické epochy vás nejvíce přitahují?


Lvi

Ukažte světu všechny vaše talenty a dary, kterými jste byli životem obdarovány. Máte si věřit a být druhým v tomto ohledu příkladem. Najděte si takovou společnost lidí, kteří vaše kvality ocení. Budete-li mít možnost cestovat, neváhejte tak učinit.  


Panny

Někdy jste až příliš precizní a může vám uniknout hlubší smysl celku. Zaměřte se na to dobré a vězte, že všechno nemusíte, a ani nemůžete, mít zcela pod svou kontrolou. Učte se cizím jazykům a naučte se brát méně osobně svého vnitřního kritika. 


Váhy

Místo kvantity se zamyslete tento týden nad kvalitou vašich stávajících přátelských vztahů a snažte se být iniciativnější v setkávání s lidmi, které máte rádi. Méně přemýšlejte, ale jednejte na základě svého „dobrého pocitu“. 


Štíři

Otevřete se světu a potkávejte se zajímavými lidmi. Inspirujte šamanským přístupem k životu a experimentujte s technikami, které se osvědčily napříč zkouškou času. Zajímejte se o skrytý význam snů a snažte se o lucidní snění, které vám může otevřít nové horizonty. 


Střelci

Milujete cestování a objevování nových krajin, a to jak ve vnějším, tak vnitřním smyslu. Jaké cizí země byste chtěli ještě navštívit? Pracujte na svých ročních vizích a plánech, protože se dostáváte do dalšího osobního ročního cyklu. Nebojte se snít odvážněji. 


Kozorozi

Rozšiřte svůj okruh přátel a nebojte se vstoupit do hlubší spolupráce s lidmi, kteří vám mohou být opravdu nápomocni. Objeví-li se jakákoliv výhodná příležitost, byl by hřích po ní nesáhnout. Nesnažte se vše dělat jen sami. Může to být určitá forma absence pokory. 


Vodnáři

Tento týden může být velmi plodný – přinést mnoho příležitostí a nových, kvalitních kontaktů, které se mohou týkat jak přátelství, tak dobré obchodní spolupráce. Udržujte si pevnou víru v to dobré a životu řekněte velké „Ano“. 


Ryby

Máte bohatý vnitřní život a sny mohou být tento týden významnější než v jiných časech. Seberte odvahu své sny ihned uskutečňovat konkrétními činy a životními kroky. Když budete smutní, věnujte se činnostem, které vás vždy těšili nebo se naučte něco nového.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu