Týdenní horoskop 14.11.-20.11.2022

„Štíři by se nikdy neměli omlouvat za to, co uvaří!“ Lorde
Robert Policar
——
13. listopadu 2022

Berani

Mějte odvahu se vzdát všeho, o čem víte, že není v harmonii s vaší budoucností. Poraďte se s lidmi, kterým důvěřujete a sami v sobě rozviňte odvahu druhým poradit, pokud si o radu zažádají. Experimentujte s novými milostnými technikami a užívejte si života. 


Býci

Zaměřte se na změny ve vaší kariéře a zvyšte laťku. Připomeňte si své dlouhodobé záměry a učiňte důležité změny, abyste se ke svým cílům o další krok přiblížili. Prozkoumejte tajemství svého těla a zintenzivněte svůj milostný život. Projevte svému tělu vděčnost. 


Blíženci

V žádném případě nešiřte žádné klepy, protože by se situace mohla velmi rychle otočit proti vám. Rozvíjejte své „vnitřní ticho“ a bez posuzování sledujte myšlenky, které se vám přehrávají v hlavě. Jakou mají kvalitu? Můžete je kdykoliv změnit. 


Raci

Pečujte o svou duši a nebojte se otevřít zcela novým zkušenostem. Najděte si dobrou učitelku jógy nebo jiného cvičení, které bude zaměřeno i na rozvoj vaší mysli a emocí. Máte velkou příležitost uzavřít aspoň jeden smutný příběh z minulosti. Který to asi bude?


Lvi

Ponořte se do svých oblíbených tvůrčích činností a přihlaste se na nějaký další kurz, který vás dlouhodobě přitahuje. Buďte nároční při výběru lektorů, protože se to vyplatí. Nechte se inspirovat kvalitními doporučeními vašich nejbližších přátel. 


Panny

Mnoho z vás jsou odborníci v oboru, protože neustále směřujete k vytváření ještě větší dokonalosti. Možná nastal čas se zamyslet, zda by některé z vás nebavilo své řemeslo, znalosti nebo umění předávat dál. Pokud ano, mějte odvahu to zkusit dřív, než se sami odradíte. 


Váhy

Často stojíte uprostřed konfliktů druhých lidí, které dokážete minimálně zmírnit jak svým nadhledem, tak humorem. Nacházejte zajímavá řešení a nebojte se je beze studu vyjádřit, přestože se mohou týkat velmi citlivých témat. 


Štíři

Investujte svou energii do vlastního duchovního vývoje a pobývejte ve společnosti lidí, kteří se již něčím dlouhodobě zabývají. Sami se zamyslete nad tím, zda by vás nebavilo provádět druhé jejich vlastním psychickým labyrintem. Vaše bohaté zkušenosti se tak zúročí. 


Střelci

Inspirujte se moudrostí vzdálených i starobylých kultur. Vzpomeňte si na to v jaké zemi, kterou jste během svého života navštívili, jste se cítili nejlépe a napište přátelům, kteří tam žijí. Popřemýšlejte rovněž o tom, jakým přínosem pro svět chcete být. 


Kozorozi

Obklopte se lidmi, kteří se rádi zabývají různými tajemstvími, mystérii nebo jiným tabuizovaným společenským tématům. Navštěvujte různé zajímavé semináře a dovolte si občas vystoupit z pozadí, aby vás vaši známí mohli lépe poznat a ocenit vaše kvality. 


Vodnáři

Občas vám to myslí opravdu rychle, a tak mějte trpělivost s lidmi, kteří jsou pomalejší a emocionálnější povahy. Zvlášť se vyhýbejte těm záměrně manipulujícím a ztraťte se jim z dohledu. Zorganizujte večírek, kde budete moci sdílet své odvážné vize. 


Ryby

Zamyslete se nad tím, jakou formou byste mohli druhým pomáhat nebo je učit. Zároveň se sami neustále vyvíjejte a učte se od těch nejlepších. Jste jako „houby“, a tak bohatě stačí, když budete v dobré společnosti a naslouchat. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu